Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Napis na oświadczyny


slaby22

Pytanie

Cześć w nowy rok mam zamiar oświadczyć się mojej wybrance, chciałbym zrobić to o godzinie 00:00 w momencie kiedy wszyscy zaczną strzelać dookoła ja chciałbym wykonać ogromny napis "WYJDZIESZ ZA MNIE" lub coś bardziej finezyjnego. Myślałem o tym żeby to zrobić na diodach (nie miałbym z tym problemu) jednak wolałbym coś co by się żarzyło i aby pasowało to do noworocznej scenerii. Może ktoś pomóc mi w tym, bo czasu nie zostało aż tak dużo jakby się mogło wydawać, a interesuje mnie tylko ta jedna data.
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość karmel5061

Zbankrutował by xD bo userów ponad 1600 jest :lol:


Z czego teraz aktywnych ok.100 xd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w sumie macie może rację, i z ledów można wykonać nakładające się napisy, wygaszane... w sumie to pomyśle o tym i zobaczę co mi wyszło, na razie na mniejszej powierzchni, później spróbuję to wykonać na czymś dużym, tylko problem jest taki, że miało to być zrobione w odludnym miejscu, miałem zamiar zabrać ją tam i świętować nowy rok ze znajomymi, i jednocześnie wtedy się oświadczyć... dlatego pomysł z czymś co wymaga prądu raczej odpada, a byłoby to zamontowane z dala od zabudowań, tak aby tego nie zauważyła (będziemy tam jechać rano, a na miejsce oświadczyn zabiorę ją o północy), mogę jeszcze wykorzystać co prawda przetwornice prądu stałego, wykorzystać akumulator samochodowy, ale problem jest taki, że to wszystko elektryczność a pogoda bywa kapryśna i to bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Najlepiej kupić z 200 opk. świetlików (można kupić w zoologicznym) połączyć, przed wyznaniem "połamać" i już :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...