Skocz do zawartości

Forumowy Konkurs na najlepszy miniaturowy pokaz w sylwestra


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z naszą dzisiejszą rozmową na SB czas się wziąć do roboty i spróbować zrobić taki ciekawy pomysł. Budżet pokazów ustalony jest to 50zł, czas trwania pokazu od 1:30min do 2:30min.

Wszystko piszmy w tym temacie co i jak, mam nadzieje że uda nam się to zrealizować :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będą już wstępne ustalenia. Dodamy z MPI'm regulamin konkursu .

*Dokładniejszy.

Bo na razie pewne jest

Budżet 50 zł
Czas trwania 1:30-2:30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że konkurs powinien być w formie wirtualnego projektu pokazu, listy zakupionych rzeczy, opisu co i jak będzie odpalane, ew. rysunek pokazujący rozmieszczenie fontann itp.

Uważam że tak byłoby najlepiej , bo jak ktoś ma cały stuff za 100zł-200zł (a większość tak ma) to nie sądze że dokupi za 50zł fajerwerków żeby zrobić pokaz na konkurs.
Cały konkurs powinien odbyć się przed sylwestrem, żeby zwycięzcy fajerwerki doszły jeszcze na sylwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu w tych 200 zł Już nie może być tych 50 zł na konkurs.
Dla mnie średni pomysł z wirtualnym .
Bo tak naprawdę tutaj chodzi o nasz popis przy pokazie.
Na co nas stać i co potrafimy zrobić z tych "50" zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koncepcja:

Wykonanie REALNEGO pokazu w sylwestra ( lub przed ) w kwocie 50 zł o czasie 1,5-2,5 min. Nagroda: bon na zakup w sklepie na 50 zł.

Na sponsorowanie planu pokazu NIKT się nie zgodzi ;)

Więc najpierw trzeba się zastanowić, czy robimy mały forumowy konkurs bez nagród, czy duży, z realnymi pokazami i nagrodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja koncepcja:

Wykonanie REALNEGO pokazu w sylwestra ( lub przed ) w kwocie 50 zł o czasie 1,5-2,5 min. Nagroda: bon na zakup w sklepie na 50 zł.

Na sponsorowanie planu pokazu NIKT się nie zgodzi ;)

Więc najpierw trzeba się zastanowić, czy robimy mały forumowy konkurs bez nagród, czy duży, z realnymi pokazami i nagrodami.


No to może jak będzie dużo chętnych załóżmy 15 osób i jak każda osoba da ok 3-4 zł wpisowego .?
Już będzie na nagrodę dla wygranego/wygranej:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie chodzi o to co my potrafi pokazać a nie program :rolleyes:


źle może napisałem, nie chodzi mi o wykonanie pokazu programem, tylko o dokładne opisanie go, dodania listy zakupów, itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


źle może napisałem, nie chodzi mi o wykonanie pokazu programem, tylko o dokładne opisanie go, dodania listy zakupów, itp.


To tym bardziej nudne i bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


źle może napisałem, nie chodzi mi o wykonanie pokazu programem, tylko o dokładne opisanie go, dodania listy zakupów, itp.


No taaa. Ktoś wygra i co ? Kupi sobie i tyle odechce mu się coś zrobić czy coo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Rzecz jasna wygra ten kto nagra w dobrej jakości pisze o HD..
50% Użytkowników nie ma kamer za 2000 zł albo się Myle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Myślę, że nie powinniśmy się kierować jakościom, ale wiadomo,że ktoś nagra suszarkom to..

Mylisz się kolego, można mieć kamere za 1000zł HD nice jakość w dzień a co do czego na pokazach to koszmar..
2k wzwyż juz mówie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


problem nie tkwi w nagrodzie a bardziej w chętnych osobach które wyłożą 50zł na realny pokaz. ;)


Ja chętnie wezmę udział w takim konkursie :)


Pytanie: Czy jeśli np. zamówię towar na FM to te 50 zł budżetu będzie liczone z dostawą czy bez?! :)


Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chętnie wezmę udział w takim konkursie :)


Pytanie: Czy jeśli np. zamówię towar na FM to te 50 zł budżetu będzie liczone z dostawą czy bez?! :)


Pozdrawiam.


50zł nie licząc dostawy, lontu (zapalników)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK
Nie przesadzajcie, tu chodzi o to jak pokaz został wykonany a nie jak wygląda na filmie


aa to looz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...