Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Łańcuszek


RaphIII

Pytanie

Chciałbym na sylwestra zrobić trochę niestandardowy łancuszek i nie wiem jak więc pytanie takie:

będę łaczył 20 picollo 4 krachmeny nastepne 20 picollo 4 krachmeny i tak parę razy chcę i nie wiem jak te krachmeny do tego przywiązać jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

lont szybko palący 10cm/sek. przy picolakach przytykasz go do draski i taśmą do pakowania łączysz obydwie części. a przy krachmenach łączysz lont do lontu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Krachmeny powinny być przyczepione lontem do lontu opaską samozaciskową. Nie wiem też po co później chcesz dołączyć piccolaki, bo i tak zostaną uszkodzone/odrzucone przez krachmeny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Krachmeny powinny być przyczepione lontem do lontu opaską samozaciskową. Nie wiem też po co później chcesz dołączyć piccolaki, bo i tak zostaną uszkodzone/odrzucone przez krachmeny :)



no dobra dzięki :)


wsumie dobrze mówisz bo krachmen wszystko rozwali.

hmmm a jak zrobie tak 20 picollo i te krachmeny z 10 cm odstepu i nastpena seria może się to udać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to tak

1. Po co szukaliście picollaców ?? xD :mellow:

2. to 30cm jak bym chciał zrobić tak po 5 serii to trochę za długi łańcuszek wyjdzie :o


/e: aha spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo mielismy jedna paczke a chcielismy na maxa ja wykorzystac. Znaczy to byla ostatnia. Ja bym moze nie szukal ale oni niezbyt znaja sie na fajerwerkach i piccolo to dla nich spelnienie marzen, na Sylwestra maja jakas mala paczke rakietek znacie ten typ... I sorry za offtop w razie czego usuncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Uwaga ogólna użycie polskich znaków nie boli za ich nagminne pomijanie będą surowe kary ;). Co do tematu użyj lepiej grubego visco 3mm 3cm/s. Krachmeny po prostu doczep, albo jak pisał vel opaskami, albo cienkim drucikiem miedzianym. Przy loncie 3cm/s wystarczy odstęp ok 5-6 cm, całość powieś np. na gałęzi i już masz problem destrukcji pikolaków z głowy...

fps

vel:
Niektórzy nie mają wgranych pakietów językowych, posiadają zacinającego się alt-a, piszą na urządzeniu mobilnym, na komputerze nie wyposażonym w polskie znaki, więc ich pomijanie NIE będzie surowo karane, jeżeli jest uzasadnione powyższymi przypadkami. Ew. jeżeli ktoś w jednej wypowiedzi używa raz polskich znaków, a raz nie, to może się postarać ujednolicać swoje posty. Wprowadzanie rygoru polskich znaków niczemu nie służy ;)

fps: Oczywiście, że takich przypadkach nie będzie karane, ale są opcje systemowe,gdzie wystarczy ustawić lokalizację na polską i już można używać polskiej czciąki (powłoka oczywiście nadal jest po angielsku) Chodzi mi dokładnie o to co napisałeś, bo są tacy leniwi co raz tak, a raz inczej piszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...