Skocz do zawartości

Czym strzelacie w dzień, a czym wieczorem w sylwestra przed 24:00?


JMJ Pirfotechnics

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak:
9:00-10:00 Piccolo,Bączki,Korsarze ITD
11:00-14:00 Magnum,Kilka rakietek JR4,Big Corsair,Fp3,Mega Piratki.
16:00-18:00 FP3 I Same Mocniejsze Petardy
19-20 Rzymskie ognie,Wulkany,Fontanny,Kilka JR6
21-22 Rzymskie ognie,Rakietki,Kamikadze,
22:30-23:00-Moździerz,Mała Wyrzutnia,Duże fontanny,Rzymskie ognie
00:20 Wyrzutnie,i Duże rakietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W tym roku przed 24 w nocy, bede odpalał voo doo i perfekty + male wyrzutnie i wszystko to co zostało, bo w dzień nie bedzie się strzelało, bo bedzie trzeba załatwić prowiant i % na tą noc. :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Jak ja mam już fajerwerki to tylko je oglądam. Jeśli mam coś nowego fajnego i zastanawiam się, jaki efekt to może mieć to o 18.00 Strzelam, bo jestem na posesji prywatnej (podwórko i mogę) a i jest już ciemno :D
22.00 Oglądamy z kolegami i pijemy za nie :D o 23.30 Wychodzę sprawdzam natężenie dźwięku, czyli huku z dala a o 23.45 Wynoszę i trwa przygotowanie. Przed 24.00 Czyli gdzieś tak 23.59.30s włączam syrenę alarmową, która jest na dachu zawyje potem światło w niebo i dopiero małymi krokami jakaś rakietka typu DISCO potem JR8 po jednej sztuce. Kiedy już chce odpalać główną wyrzutnie, szelki to sąsiad już strzela wyrzutniami lub małymi rakietkami i myśli że mam lipne fajerwerki a tu :) jest pokaz. Na dodatek kolega też ma jakieś małe fajerwerki ostatnio miał fp3 small i new i te small odpala i rzuca do góry ma takie wczucie że wybuchają w powietrzu to dopiero huk a na koniec żeby było śmiesznie szampan z biedronki i potem pije ostro % bo przed 24.00 Trzeba być ostrożnym.A tak to małymi krokami i małymi fajerwerkami nie za szybko ale w miarę z stałą częstotliwością. Rodzice i ich znajomi są zadowoleni z pokazu ale nie mówię im ile za to wydałem bo ulalulalu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mam coś nowego fajnego i zastanawiam się, jaki efekt to może mieć to o 18.00 Strzelam, bo jestem na posesji prywatnej (podwórko i mogę) a i jest już ciemno :D


W sylwestra i Nowy Rok można strzelać cały dzień i wszędzie :).


Na dodatek kolega też ma jakieś małe fajerwerki ostatnio miał fp3 small i new i te small odpala i rzuca do góry ma takie wczucie że wybuchają w powietrzu to dopiero huk


Radziłbym uważać, bo za którymś razem lont będzie krótszy, albo nie będzie miał wyczucia i koniec z ręką. Naglupsza zabawa petardami jaka wymyślono. FP3/S wcale nie są słabe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sylwestra i Nowy Rok można strzelać cały dzień i wszędzie :).

Tak tylko ja miałem na myśli listopad kiedy jeszcze składuję fajerwerki :)


Radziłbym uważać, bo za którymś razem lont będzie krótszy, albo nie będzie miał wyczucia i koniec z ręką. Naglupsza zabawa petardami jaka wymyślono. FP3/S wcale nie są słabe.


Tu masz racje, ale to tylko kolega tak robi. Ja mu mówiłem chociaż on podpala i rzuca a jak nie to spadnie na ziemie to to jeszcze nic ! U mnie jest tak żwirek rzucił na ten żwirek to kamienie w gembe nam prysły. A teraz sąsiad ale ze zachodu (kierunku) :) strzelał z jakieś wyrzutni ale bardzo ładne były 10 strzałów. Konkurencja, tylko nie wiem czy to pozostałość po sylwestrze czy na sylwester 2013 :) ulala a ja mam tylko paczkę fp3s i świece dymną. ) w listopadzie/grudniu wzrośnie ilość :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ten temat i na maxa poczułem atmosferę sylwestra i aż mi się strzelać zachciało. A co do tematu to od rana strzelam petardy i pierdółki. Od 20 lecą szelki i rakiety, i małe kostki kupione z myślą strzelenia ich przed 24, są to jakieś marsy, kasjo itp, takich kostek kupuję z 7/8 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U każdego chyba to samo od najsłabszych do najlepszych. Taka jest kolej rzeczy, chyba u każdego.


JacuQM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku oczywiście przed 24 będę strzelał petardami typu fp3,fp3/small,k0203 ale także bączkami, rakietami jr05 i przez cały dzień będę miał co robić. Ale o godzinie 00:00 oczywiście pokaz i wszystko co mi pozostało. :fireworks:

Pozdrawiam


endriu123457

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze z kumplami od 20 chodzimy i strzelamy picolo, fp3, jakis cyrkoblitz, motylki, rakiety i tak do 23:30 a potem to juz wiadomo :D wale na maksa wyrzutniami i jakimiś drobiazgami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tak samo, przykładowo od godz. 13.00 - 14.00 zacznę pierdółkami typu Piccolo, Explosive1, wirujące bączki itp.
16.00 - 17.00 już wystrzelam głośniejsze petardy typu FP3 New, La Bomba, Krachmeny, Big Jumbo, Czarne Piratki.. ;d
A potem jeszcze czekać do godz. 23.00 - 24.00 :) To oczywiste, będą lecieć rakiety, wyrzutnie, moździerze i drobnostki z art.różnych :)
Z hukowych na pewno zostanie jeszcze na 1 stycznia to wtedy jeszcze dobije ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Czym strzelacie w dzień, a czym wieczorem w sylwestra przed 24:00?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...