Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

C mam kupić na sylwka 2010-2011


MrArlo12FirefoksFan

Pytanie

Mam do wydania 70zł i chce kupić kilkanaście rakiet które maja w miare fajny efekt,tez chce kupic jakies petardy hukowe ale niewiem jakie,i tez przydałby się rzymskie ognie. ;) Dziekuje z góry tym co doradzą co mam kupic :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość DreSzCzyK

Napisz jeszcze w jakiej Hurtowni kupujesz :)

Z rakiet to moge ci polecić XTREM - JR11 z Petard hukowych to napewno FP3/NEW
rzymiaki P2321 - GIGA POWER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pytałeś z jakiej hurtowni?? To tak z hurtowni hestia i jorge i tez mam niedaleko taki mały bazar to tam może jakieś drobne hukowe.I jeszcze jak byś mógł to napisz nazwy bo symboli jeszcze dobrze nie znam.Dziękuje z góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie polecam Ci rakiety Dragon Queen Rocket ;) są świetne... jeżeli masz dostęp do artykułów hestii to bierz achtungi małe (HE0208) nigdzie nie znajdziesz lepszego huku... Jeżeli nie znalazł byś achtungów to pozostaje tylko FP3 NEW i piratki ;D z rzymiaków polecił bym Ci zwykłe "plujki" http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1076&lang=pl Dużo, tanio i masa zabawy ;P
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z rakiet polecam ci Voo-Doo Jorge'a, mozesz tez wziasc jakis zestaw(polecam Goliata) i do tego hukowki i rzymiaki. Z petard polecam oczywiscie FP3/NEW, rzeczywiscie niezwykla moc, Achtungi Hestiowskie zreszta Jorgowskie tez jako urozmaiczenie. Z rzymiakow ci chyba nic nie polece bo wprawdzie mialem trzy Jorgowskie serie ale nazw nie zapamietalem, wzialbym klasyczne Multikolory, ale w twoim przypadku, czyli gdzie nie masz wyrzutni, najlepsze beda rzymiaki z rozpryskiem.

Pozdro JMJ




Sorry jeszcze dodaje dzisiaj zebys sobie wzial K0202s, fajne sa a mniejsze ci sie przydadza.
No albo Piccolo lub dwu/trzystrzalowki.

Edytowane przez JMJ Pirfotechnics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061

Rakiety - JR35 Neon lub JR24 Speed IV

Rzymskie Ognie - JRC05 Vader lub Zwykłe T6238 Rzymskie Ognie

Petardy - FP3 NEW, HE0208 Achtung, JC04 Big Corsair, JC024 Szok, FP8 Achtung

I powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...