Skocz do zawartości

7.05.2010 Warszawa, Juwenalia 2010


firawerkoman

Rekomendowane odpowiedzi

Data – 07.05.2010
Okazja – Juwenalia 2010
Miejsce - WAT Warszawa
Godzina – 22.40
Wykonawca - IventGroup
Długość pokazu – około 2:30
Film -




Pokaz zrobił na mnie duże wrażenie. Był krótki ale treściwy. Brak przerw dobre efekty. Strzelane było bez podkładu muzycznego ale przy tamtym nagłośnieniu to może nawet lepiej :blink: Firma IventGroup ładnie się zaprezentowała.

Ocena 9-/10


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz fajny "ku uciesze gawiedzi" może mniej miał wspólnego z sztuką, ale przy budżecie poniżej 5k zdecydowanie okazale się się prezentuje. Bombki strzelane trójkami to rzadkość na tego typu pokazach. Ogólnie to miałeś na czym oko zawiesić. I pomyśleć, że gdyby nie ja przesiedziałbyś przed kompem ten pokaz ;)
A co do szukania pokazów, to trzeba się trochę z bratem Google oswoić i nie ma z tym większych problemów...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pokaz fajny "ku uciesze gawiedzi" może mniej miał wspólnego z sztuką, ale przy budżecie poniżej 5k zdecydowanie okazale się się prezentuje. Bombki strzelane trójkami to rzadkość na tego typu pokazach. Ogólnie to miałeś na czym oko zawiesić. I pomyśleć, że gdyby nie ja przesiedziałbyś przed kompem ten pokaz ;)
A co do szukania pokazów, to trzeba się trochę z bratem Google oswoić i nie ma z tym większych problemów...

fps



Wiem wiem jeszcze raz wielkie dzięki!

Ale google, co mam wpisać? "Pokazy fajerwerków w Warszawie?", "Pokaz Juwenalia 2010?" bo juz próbowałem nie raz ale zawsze jakoś nie natrafiałem na odpowiednie strony


Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś szukasz w google to korzystaj z opcji zaawansowanych wyszukiwania, najlepiej ustaw sobie od razu wyświetlanie 100 wyników i ogranicz do stron aktualizowanych w ostatnim tygodniu/miesiącu, to najlepszy sposób na szybkie pozbycie się "śmieci". Formułka w zapytaniu to już kwestia kreatywności, bo jak wiadomo dobre zapytanie to więcej niż połowa sukcesu w wyszukiwaniu na google...

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...