Skocz do zawartości

Forumowe Spotkanie


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Na SB została poruszona kwestia formowego spotkania. Żeby trochę usystematyzować ten pomysł warto opiniami się wymienić w odpowiednim temacie.

Podam swoją, luźną propozycję jak ja bym to wszystko widział:
16 lipca ( dzień przed planowaną PyroMachiną w Krakowie ), można byłoby zorganizować spotkanie w Rożnowie ( miejsce zaproponowane przez Fpshootera ). Miejscowość ponoć piękna, warunki odpowiednie, widoczki cud-miód. Całość wyglądałaby tak: każdy przywozi ze sobą coś do odpalenia, z zasponsorowaniem kilku kostek przez jakiś sklep internetowy myślę że nie byłoby problemu, a nawet jeśli by był, to sam to zrekompensuję w postaci kilkunastu wyrzutni. Jakieś ognisko czy coś w tym stylu można byłoby zrobić. Jeśli chodzi o dojazd to w grę wchodzi albo wynajem busa na całą noc ( wtedy byłby to koszt kilkanaście zł od osoby za podróż w 2 strony + koszty paliwa, ale one by się rozłożyły i nie byłoby problemu z wysokością kosztów… tak myślę. Albo dojazd we własnym zakresie ( userzy mogliby się z kimś zabrać z Krk – w końcu w dniach 17-18 będzie wielkie święto wszystkich piromaniaków i Krk byłby chyba cel każdego :D ). Powrót dnia tego samego, Ew. fps. Wspominał o możliwości noclegu dla kilku osób.

Teraz czas na Wasze opinie i czy ktoś by w to wchodził na razie tak wstępnie. Jeżeli zainteresowanie będzie duże można byłoby pomyśleć o tym poważnie. Kto wie, może za kilka lat będziemy mieli własne PGI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w sumie to ja poruszyłem ten temat mówiąc o hamerykańskich zlotach. Miejsce jest na prawdę dobre, dojazd, myślę że nie będzie z nim większego problemu. Tak jak vel mówi zjazd był by zorganizowany przed Krakowską Pyromachiną co umożliwiało by od razu zobaczenie profesjonalnych widowisk pirotechnicznych. Czyli jak dla kogoś będzie bezsensowna podróż na forumowy zjazd to Pyromachina myślę że da mu wystarczający powód na to by przyjechać. Oczywiście mówię tu o zapalonych maniakach pokazów/fajerwerków.

Dla mnie osobiście pomysł ogniska, spotkania, odpalania jest świetny jednak jak będą chętne 3-4 osoby to taka impreza nie miała by miejsca bytu według mnie.

Kwestią dla mnie nie rozpatrzoną są same fajerwerki, mianowicie ich ilości przywiezionych ze sobą. Musi być jakaś minimalna wartość. Co do wartości to jest to delikatna sprawa.

Proponuję zrobić ankietę bo nie wszystkim może się chcieć pisać posta nt swojego zdania (jak by tak było to by było dobrze)- masło maślane :P

Wystarczy głos że "jestem zainteresowany" tylko jak będziecie to pisać to przemyślcie to do końca żeby nie było że kandydaturę zgłosiło np 20 osób a jak co do czego przyjedzie 3, takich sytuacji byśmy baaardzo nie chcieli.

Piszcie też jaka kwota przeznaczona na fajerwerki wchodziła by w grę.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może dodam tylko kilka uwag jeśli chodzi o sprawy związane z logistyką. Z krk do Rożnowa jest ok 90 km koszt dojazdu (bielty szkolne/studenckie) to ok 25 zł w obie strony, autobusy kursują co 40 min. Nocleg jak już wspominałem dla 5-6 osób mam możliwość zorganizować za free. Co do transportu to akurat w sobotę, jak PM dojdzie do skutku, będę miał komplet...
Jeśli chodzi o miejsce do odpalania to tak jak wspominałem jest możliwość strzelania z boiska piłkarskiego w pobliżu którego w odległości 500 m nie ma domów (z wyjątkiem domu moich rodziców ok 100 m w linii prostej). Zaraz obok boiska jest specjalne miejsce do robienia ognisk. Jeśli chodzi o problemy to nie przewiduję takowych bo w okolicy rok rocznie sąsiad ok. 20 lipca hucznie świętuje imieniny Krzysztofa za pomocą profesjonalnych fajerwerków. Defacto dzięki niemu odkryłem piękno sztucznych ogni jak mały smark, zawsze przychodziłem popatrzeć, a wierzcie mi na wiosce co ma 2,5 tys. mieszkańców zobaczyć bombki 5-6" w akcji to była zawsze spora atrakcja.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... ja jestem jak najbardziej za takim spotkaniem! Było by to nieoficjalne bo nie miał bym zamiaru za nikogo nieletniego odpowiadać czy brać jakieś pozwolenia od rodziców.
Miejsce zaproponowane przez fps jest super(dużo miejsca, prywatne, pewne i w pięknej okolicy) dlatego nie zmieniał bym go, chyba ze ktoś ma coś bliżej Trójmiasta :)
Co do terminu jest to oczywiście do uzgodnienia... nie jest to wymagane żeby to było przed czy po jakimś festiwalu(tak aby pasowało jak największej ilości zainteresowanych osóB)
Jeśli chodzi o produkty do zabawy tam, to jeśli wszyscy by się złożyli mógł bym pomyśleć nad załatwieniem fajerwerków dużo taniej!!
Potem zapewne jakieś ognisko i kiełbaski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...