Skocz do zawartości

Generator stuffu i porównywarka cen


Generator stuffu i porównywarka cen  

104 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to się przyda ?

    • TAK
      96
    • NIE
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysł jest genialny, a przy stuffie za 500 czy 1500zł to różnice wcale nie musza być małe, bo dajmy na to masz 90 produktów na każdym ok. 1-3zł czyli na okrągło między 90 a 180zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możliwe że przeoczyłem odezwę się w tygodniu, dla wielu z was to pyk i już ale wszystko wymaga czasu Rzymu nie zbudowano w miesiąc a czegoś takiego nie zrobimy porządnie w dzień :), jeżeli będą jakieś grubsze zmiany lub zbliży się data premiery na pewno wszyscy zostaną poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tym tygodniu zostanie opublikowana wersja BETA nie działa w niej tylko generator stuffu i posiada integrację tylko z 4 sklepami niektóre sklepy wprowadzają pewne zmiany i na nie trochę poczekamy, dokładnej daty nie znam ale myślę że będzie to środa/czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Porównywarka będzie widoczna w górnym menu forum, tam gdzie "Kalendarz" i "ShoutBox".


:unsure: Kto Ci to powiedział ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywarka cen zostanie publicznie udostępniona w wersji BETA dnia 08.09.2011 (aktualny czwartek) o godzinie 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywarka cen działa pod tym adresem, link jest również dostępny w górnym menu pod reklamą tam gdzie jakiś czas temu znajdował się tylko link do mapy użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto lista funkcji porównywarki cen:

- * wyszukiwanie artykułu po symbolu producenta i nazwie,
- * wyszukiwanie zaawansowane po symbolu producenta, nazwie, kategorii, producencie i cenie,
- porównywanie cen artykułów,
- dostęp do mapy z obsługiwanymi sklepami,
- * porównywanie cen artykułów z cenami hurtowymi,
- sortowanie wyników według 6 kategorii (nazwy,ceny,producenta,symbolu producenta,kategorii,popularności),
- podział na producentów i sklepy,
- dodatkowy podział na kategorie w każdym sklepie, producencie oraz przy wyszukiwaniu,
- zaawansowane ocenianie sklepów i producentów w paru kategoriach,
- komentowanie sklepów i producentów,
- # powiadomienie właściciela sklepu o nowym komentarzu poprzez PW ( PW = prywatne wiadomości ),
- wyświetlanie najlepiej ocenianego sklepu, producenta poprzez specjalny mechanizm uwzględniający średnią ocenę i łączną liczbę głosujących,
- zabezpieczenie adresów e-mail przed spamem poprzez specjalną funkcję,
- * możliwość tworzenia własnych list zakupów (ograniczona ilość zależnie od rangi),
- * dodawanie produktów do wybranych list zakupów uwzględniając ilość danego produktu (ograniczona ilość zależnie od rangi),
- * możliwość zewnętrznego udostępniania swoich list do wglądu publicznego,
- zautomatyzowany system ustawiania popularności danego produktu,
- $ możliwość akceptacji lub usuwania komentarzy przez wybrane grupy moderacyjne,
- $ możliwość zaznaczania i odznaczania artykułów jako polecane,
- * możliwość porównywania cen całych list zakupów w wybranym sklepie (dodatkowa opcja pozwala na doliczenie kosztów wysyłki),
- * możliwość dodania produktów do koszyka w wybranym sklepie po porównaniu cen wybranej listy zakupów (nie każdy sklep posiada tą opcję/aktualnie żaden),
- * wyświetlanie w profilach użytkowników listy zakupów oznaczonych jako publiczne

funkcje oznaczone * są dostępne dla zalogowanych użytkowników
funkcje oznaczone $ są dostępne tylko dla specjalnych grup
funkcje oznaczone # są dostępne tylko dla właścicieli sklepów

Generator stuffu jest w tworzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale jeszcze są problemy z cenami. Nie we wszystkich produktach cena się zgadza. Po wejsciu na stronkę cena jest inna a podana cena na porównywarce jest ceną którą oszczędzamy kupując produkt w cenie promocyjnej

Przykład np. System do zdalnego odpalania pirotechniki PYRO 20 cena 750 zł na porównywarce...
po wejsciu na stronę przedmiotu w sklepie cena wynosi 1300 zl http://www.sklep-militarny.com.pl/system-kingtom-2040-black-p-796.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko fajnie ale jeszcze są problemy z cenami. Nie we wszystkich produktach cena się zgadza. Po wejsciu na stronkę cena jest inna a podana cena na porównywarce jest ceną którą oszczędzamy kupując produkt w cenie promocyjnej

Przykład np. System do zdalnego odpalania pirotechniki PYRO 20 cena 750 zł na porównywarce...
po wejsciu na stronę przedmiotu w sklepie cena wynosi 1300 zl http://www.sklep-militarny.com.pl/system-kingtom-2040-black-p-796.html


wiem próbuję się ciągle z nimi skontaktować w tej sprawie bo niestety ich sklep ma parę tego typu błędów albo wysyłają jak mówisz cenę jaką oszczędzamy albo po prostu cenę bez VAT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

I co dalej? Jest szansa na wznowienie projektu? Pytam bo jestem w tym temacie zielony.

 

 

Też jestem za tym aby wznowiono projekt myślę , że wielu osobom by się przydało :) :xmas_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywarka cen została wyłączona ponad rok temu jak odchodziłem z administracji... sporo osób z niej korzystało lecz według "większości" administracji było to zbędne więc co moje to zabrałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...