Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie do 120zł


housemdt

Pytanie

Witam!
Jakie polecacie najlepsze wyrzutnie do 120 zł (przesyłkę i lont już odliczyłem)? Zależało by mi na kupieniu kilku wyrzutni połączeniu ich lontem i przymocowaniu do palety. Chciał bym aby razem wszystko trwało 3-4 minuty. Towar z fajerwerkimarket.pl. Mam również pytanie bo towar będę zamawiał w czerwcu i czy te ceny co są teraz na fajerwerkimarket.pl się utrzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ceny się nie utrzymają bo trwa wyprzedaż do 30.01 kupuj jak najszybciej :] plan ułożę jeszcze dziś na razie nie mam czasu...



kupić do 30 nie mogę bo może będę miał z 60 zł z przesyłką teraz a w czerwcu z 150 zł więc ułóż zestaw z cenami jakie będą w FM w czerwcu(takie jakie są tam zawsze w połowie roku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ceny jakie będą po wyprzedaży nikt nie zna, a z poprzedniego roku po prostu nie pamiętam. Mogą być wyższe a mogą być niższe... :unsure: . Jak skończy się promocja to wtedy napiszemy Ci plan. Jednym słowem szkoda że nie masz kasy teraz :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ceny jakie będą po wyprzedaży nikt nie zna, a z poprzedniego roku po prostu nie pamiętam. Mogą być wyższe a mogą być niższe... :unsure: . Jak skończy się promocja to wtedy napiszemy Ci plan. Jednym słowem szkoda że nie masz kasy teraz :P

Pozdrawiam



podepnę się do tego tematu. chciałbym kupić teraz właśnie za 120-130 zł. Jaki plan byście ułożyli. Chciałbym same wyrzutnie i fontanno wyrzutnie. Chciałbym 4-5 sztuk triplexa tych za 8-9 zl i JW90 tak wychwalaną, ale nie wiem co dalej.
Jak ktoś może niech ułoży jakiś plan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podepnę się do tego tematu. chciałbym kupić teraz właśnie za 120-130 zł. Jaki plan byście ułożyli. Chciałbym same wyrzutnie i fontanno wyrzutnie. Chciałbym 4-5 sztuk triplexa tych za 8-9 zl i JW90 tak wychwalaną, ale nie wiem co dalej.
Jak ktoś może niech ułoży jakiś plan.



Proszę bardzo, koszt zakupów wyniósł 132 PLN + przesyłka. Wybrałem produkty które są najlepsze z najlepszych w swoich przedziałach cenowych


TXB603 - THE MAGIC KEY!!!SUPER WYPRZEDAŻ!! 8.00
TXB602 Backyard Fun 8.80
TXB604 - MAGMA!!! WYPRZEDAŻ!!!SUPER CENA!! 8.80
TXB605 - SKY BUSTER!!! WYPRZEDAŻ!!!SUPER CENA!!! 8.80
TXB498 The Magic Key!!!super wyprzedaż!!! 8.99
TXB422 - LITTLE PALM TREE!!! WYPRZEDAŻ!!!SUPER CENA!!! 5.00
P7212 - EUROPA!!! SZOK CENA!!! 10.37
SHOW OF FIREWORKS - JW90 26.99
ALIBABA - JF08 6.99
JW4055 - MONT EVEREST 33.00
RACE - P7030 6.99


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jakiś zamiennik zamiast mount everesta i race. Jakaś jedna lub dwie w cenie ok 40 zl. Planowałem TXB798 - CONCEPT ale na razie nie jest przeceniony.

Albo ktoś ma inny plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powiedz mi czemu nie chcesz Mont Everest, miałem go w tym roku i muszę powiedzieć że jest tak samo dobey co jw90 (tak co jw90 wiem co mówię!!) Race można zamienić ale najpierw zdecyduj się co z Montem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to może jakiś zamiennik/zamienniki zamiast mounta i race'a, wtedy wybiore między tymi dwoma możliwościami. Bo cała reszta jest idealna.
pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...