Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

pokaz urodzinowy


MasterToster

Pytanie

Witam zbliżają się urodziny mojej mamy i chciałbym zrobić pokaz. Mogę użyć produktów z SP (bo jest blisko) i pozostałości po sylwestrze: Stars rain, 8 thunderów, 6 szelek z moździerza shark slayer i 2 TXB546, 2 małe wulkany z SP


Na pokaz wydam 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No ej 1 wyrzutni na pewno jej nie puści. A tak wgl ile ona kosztuje ? Na pewno byś dał jesczcze te wulkaniki. I to co tam jescczze masz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w sp jest ta fontanna nazywa się torpedo launch i kosztuje 2 zł Film:

a gdyby połączyć takie 4 albo 5

Mateo: chciałbym zrobić coś w tym stylu tego pokazu:


cz.2


tylko że więcej konkretów jak np. nigth vision itp.


Edit: Siostra dorzuci się i mam 40 zł dodatkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kup tak:

P5204 - 14 pln
P5400 - 16 pln
SP5103 - 35 pln
P5016 - 14 pln

Cena 80 PLN :blink: troszkę za dużo ale mam nadzieję że uda Ci się dozbierać. Baterie są bardzo dobre, oczywiście wykorzystaj wszystkie pozostałości po Sylwestrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

proszę o szybkie ułożenie, pokazu ja mam taki plan( z fm) :

mam do dyspozycji 120zł
P7002 TECHNO & REGE 3.99
TXB602 Backyard Fun 8.80
TXB820 - YELLOW PEONY 6.99
TXB824 -FIGIEL 7.50
P7212 - EUROPA 12.99
BIG BANG PLUTON 18.99
IMAGINE - JW12 24,99
T6240 Magical Shots 8.50


mam tyle resztę wymyślcie..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muszę przyznać że Twój plan nie jest najlepszy :unsure: dlatego też ułożyłem takie coś



TXB422 - LITTLE PALM TREE x2 10.00
TXB602 Backyard Fun 8.80
TXB604 - MAGMA 8.80
TXB605 - SKY BUSTER 8.80
JW4055 - MONT EVEREST 33.00
TXB798 - CONCEPT 19.00
JW4051 Bastion 19.99
BIG BANG PLUTON - JW05 18.99



Wartość zakupów 127.38 PLN

+ to co masz z sylwestra i mamy piękny pokaz B) mam nadzieję że masz lont do łączenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

NIE!!! na strzałach się bardzo długo czeka na wysyłkę i lont nie najtańszy, jeżeli chcesz szybko sprawnie i przyjemnie to polecam ci http://www.pirotechnika.info/index.php?option=com_content&view=article&id=123&Itemid=217&3d82de0b13b6d5410d5d3d76728a11dc=849ac47bced28424ec4e018428c36676 masz wszystko napisane co i jak. Robiłem tam zakupy i list przyszedł w 5 dni od zamówienia (płatne przelewem) natomiast na strzały pl do 2 tygodni się czeka


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja w swoim pokazie wykorzystałem kilkadziesiąt metrów tego lontu - http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=751&lang=pl - i muszę go pochwalić bo był o wiele bardziej plastyczny niż 3 mm, którego używałem 2 lata temu. W swoim planie uwzględnij te dwie wyrzutnie:
- http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1548&lang=pl
- http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=1747&lang=pl
Obie miałem w ilości kilku sztuk 31 grudnia i je polecam szczególnie. Wybrałbym je zamiast JW4051. Za JW05 wziąłbym 4 x TXB332 ( świetne na rozpoczęcie pokazu - również je miałem ). Reszta tak jak napisał firawerkoman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli masz dostęp do produktów SP to zdecydowanie bierz SP0008 (nawet x2). Będziesz mógł łączyć szeleczki lontem co da wspaniały efekt ;) Za resztę kup jakąś wyrzutnię... świetnie by było jeżeli twój wybór padł by na JW90 (jeżeli jest taka możliwość)
Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...