Skocz do zawartości
  • 0

Parę moździerzy naraz


Porzeracz

Pytanie

ostatnio się zastanawiałem czy i jak by można by odpalać np. 3 szelki naraz, trzebało by połączyć lonty czym ?
Idzie zastąpić rurę z moździerzu czymś innym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak można odpalić kilka szelek naraz ale musisz miec kilka rur.Lonty najlepiej połączyć zaciskami.Rure możesz zastapić inną rura o tej samej średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Robiąc coś takiego upodobnisz to na maxa do profesjonalnej pirotechniki (chodzi o sposóB). Tam się przecież tak samo robi tylko z większym kalibrem :smile:

Mam przy okazji pytanie, żeby nie zakładać nowego tematu (ten jest trochę związany). Dostałem kiedyś jako gratis skrawki quickmacha. Byly na tyle krótkie, że nie nadawały się do niczego, więc wyjąłem z nich stopiny. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby owijać nimi miejsca, w których kilka lontów ma się odpalić od innego. Najpierw ściskam wszystkie lonty zaciskami, a później owijam to kawałkiem stopiny i zaklejam taśmą. Jak myślicie, czy ma to jakiś większy wpływ? Zwiększa to prawdopodobieństwo odpalenia wszystkich lontów?
Przyznam, że na razie pomysł działa (a raczej nie zdarzyło się tak, aby nie zadziałał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ostatnio się zastanawiałem czy i jak by można by odpalać np. 3 szelki naraz, trzebało by połączyć lonty czym ?
Idzie zastąpić rurę z moździerzu czymś innym ?


Ja też o czymś takim myślałem tylko, że chciałbym odpalić trochę więcej niż te 3 ładunki (myślałem o 16 połączonych moździerzach :grin: ) Mieszkam na wsi więc tuby bez problemu bym sobie dorobił. Co do tematu to jedynym rozwiązaniem jest lont. Jeżeli go nie masz i wiesz, że go nie załatwisz to możesz sam zrobić :wink: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...