Skocz do zawartości
  • 0

Mini Stuff


rademenes95

Pytanie

Dopiero wczoraj sobie przypomnialem ze za 5 dni sylwester i do tego czasu uzbieram 50 zł . Da rade za to kupic cos w miare dobrego ? U mnie w miescie jest biedronka, lidl, bricomarche, intermarche, netto. Chce zeby byly dobre efekty i duzo zabawy z tym , ale bardziej stawiam na zabawe. Licze na wasza pomoc , to mój pierwszy post , WIĘC WITAM ALL .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja bym wziął duży zestaw z bierdonki i moździerz z lidla albo duży zestaw z bierdonki i wyrzutnie. do wyboru kobra w lidlu/SS6 w bierdonce/NG1 w bierdonce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jesli bardziej stawiasz na zabawe to do 50 zl proponuje ci mozdzierz z lidla i duzy zestaw z biedry.

edit. Wyprzedzono mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz z Lidla + Duży zestaw z biedry
lub
Moździerz z lidla + Kobra lub SS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

z brico
clo204 z jumbo 1,7zł x3 = 5,1
SM9824 - MISSILE 19zł
zestaw z-1 (kung-fu) 10zł

lild:
mozdzierz



/// 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

one są dobre, ale przy takim budzecie srednio oplacalne. duzo lepszy bedzie duzy zestaw z biedronki bo masz i rakiety dobre i pierdoly+jakas wyrzutnia albo moździerz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ten zestaw Z-1 z bricomarche dobry i to rzeczywiście jest kung-fu albo jakos tak ??

A to byloby dobre ?

 http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.20091228.p.Zestaw_fajerwerkow_Space_Explorer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie kupuj space explorer !!! rakiety sa efektem gorsze od najmniejszych diabolo !!! rakieta z tego zestawu po prostu leci do góry i zadnego huku tylko pare kolorowych kuleczek ..... i ogolnie malo rzeczy w nim ... mialem rok temu i jestem bardzo zawiedziony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nowatek dzieki za przestroge, to sie zdecydowalem ze na 100% biore duzy zestaw z biedry co do tego ?Moździerz który lepsze z biedry czy z lidla ? A moze jakies rzeczy z brico polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...