Skocz do zawartości
  • 0

Ostatni raz. JW91+SP0008 czy JW66


roberto5455

JW91+SP0008 vs JW66  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • JW91+SP0008
      16
    • JW66
      7


Pytanie

Słuchajcie co lepiej wziąśc SS6+moździerz czy Fire 3? mam w tej chwili:
8 rakiet perfect
circo sztuk 4
txb602
jw21
jw90
jw59
jw05
jw07
Three colours od tripla (zapomnialem kodu)
no i mniej wazne w tej chwili pierdoły
co da lepszy efekt ogólnie, co sie bardziej opłaca i co byście polecili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zdecydowanie JW91+SP0008 !. Więcej zabawy i więcej strzałów i w dodatku szelki z SP0008 są 1,5" więc jeszcze raz powtórze JW91+SP0008 lepsze i bardziej opłacalne wyjście. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem lepsza bedzie opcja 1.Nie masz jeszcze mozdzierza a tu bd mial swietny i wyrzutnia tez efektowna i wielkie rozpryski.Co bys nie wybral i tak bedzie git,ale bardziej przychylam sie do 1 opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jestem ciekaw czym się sugerujecie?? Łączna ilość strzałów praktycznie ta sama, a efekty z JW66 są bardziej kolorowe i równie efektowne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy co oczekujesz czy więcej zabawy czy lepsze efekty :?: Jak więcej zabawy to plan nr.1 jak lepsze efekty to plan nr.2 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

gdybym tylko mial pewnosc, że efekty z jw66 są duże rozpiętościowo to bym wzial, ale niestety z filmiku kreconego z takiej odleglosci ciezko to wywnioskowac, a filmiku z bliska nie ma. widzial to ktos na zywo?

bo jw91 i sp0008 sprawdzone, moździerz sam mialem 2 lata temu i to chyba dlatego kusi mnie jw66, ale do sklepu jade we wtorek dopiero wiec czekam dalej na wasze argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
jestem ciekaw czym się sugerujecie?? Łączna ilość strzałów praktycznie ta sama, a efekty z JW66 są bardziej kolorowe i równie efektowne :wink:


Tak, ale jak widać Roberto nie ma w swoim stuffie moździerza więc wybierając opcje 1 urozmaici swój sprzęt, a i tak jeszcze jedna wyrzutnia dojdzie. Sam kupuję jeszcze moździerz SP0008. Efekt brokatu podobno sięga w niektórych przypadkach ziemi. Jeśli wybrałby JW66, to nie będzie to żadne urozmaicenie, tylko poprostu kolejna wyrzutnia, a tak jak wspominałem, wybierając opcje 1, będzie miał i wyrzutnie (troszkę mniejszą) i dla urozmaicenia moździerz. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybierz opcję 1, chociażby dla tego wspaniałego dźwięku wylotu bombki z moździerza. No i będziesz miał trochę większy kaliber niż 30 mm w JW66.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

słuchajcie jest jeszcze jedna propozycja. zamiast jw91 które teoretycznie mógłbym kupic można by tam wstawic kobre bo widze ze zachwalana jest. co lepsze? (chocaiz i tak wciaz na jw66 sie zastanawiam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem jak u Ciebie wygląda sprawa z Biedronkami, ale jeśli zdecydowałbyś się jednak na JW66 to radzę Ci się w miarę pospieszyć. U mnie np w jednej z Biedronek okazało się, że nie ma już serii Fire bo podobno jakiś facet kupił wszystkie od razu zaraz po wyłożeniu na sklep. Trochę po chamsku no ale co zrobić, miał takie prawo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie wiem jak u Ciebie wygląda sprawa z Biedronkami, ale jeśli zdecydowałbyś się jednak na JW66 to radzę Ci się w miarę pospieszyć. U mnie np w jednej z Biedronek okazało się, że nie ma już serii Fire bo podobno jakiś facet kupił wszystkie od razu zaraz po wyłożeniu na sklep. Trochę po chamsku no ale co zrobić, miał takie prawo..


Heheh na bazarki sprzedawac po cenach 2x wyzszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak rozwiązanie Kobra i moździerz jest dobre i to dlatego powinneś je obrać, bo są to sprawdzone produkty, a z tymi wyrzutniami z Biedry to nie wiadomo. Choć z drugiej strony ktoś musi je przetestować. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oj przestań gadać bzdury o wyrzutniach z biedry. One są właśnie bardzo dobre i to wszystkie, no może wyjątek to jest ta 25strz, wyrzutnia za 25zł. bo to NG1 jest które miałem i zachwycony nie byłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...