Skocz do zawartości
  • 0

Co do tego dokupić?


Lenio

Pytanie

Mój STUFF wygląda na razie tak: http://www.wrzuc.net/get.php?what=bvdcy4s6....jpg&down=1
Mam jeszcze do wydania 100zł, chcę dokupić do tego coś porządnego. Lubie też dużo strzelać, więc chciałbym, żeby ilość szła w parze z jakością. Na razie myślę, żeby kupić 3 moździerze i wyrzutnię "Kobra" w Lidlu. Co o tym sądzicie i jak oceniacie mój dotychczasowy STUFF?
Obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie stuff narazie masz dobry.. JR8 sa bardzo dobre... Choć mało wyrzutni masz.
Może kup wyrzutnie 2 ... jedna z lidla za 25zł drugą z biedry + dwa mozdzierze z lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro lubisz strzelać, ale zależy Ci na efektach to weź Kobrę, moździerz lidlowski, i wyrzutnie z Biedronki (1 za 49 zł lub 2 za 24.99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oj, stuff niestety nie jest za dobry. Za dużo zabawy za mało konkretów. Teraz to już moździerzy nie warto brać. Weź sobie jakieś wyrzutnie np. Kobra + duża wyrzutnia z biedronki za 25zł, 10strz. + jeszcze jakaś inna wyrzutnia, bądź dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
oj, stuff niestety nie jest za dobry. Za dużo zabawy za mało konkretów. Teraz to już moździerzy nie warto brać. Weź sobie jakieś wyrzutnie np. Kobra + duża wyrzutnia z biedronki za 25zł, 10strz. + jeszcze jakaś inna wyrzutnia, bądź dwie.

Jeszcze się nad tym zastanowię. Dla czego uważasz, że "Teraz to już moździerzy nie warto brać"? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bo będziesz miał już tyle zabawy z tymi rakietkami, że naprawdę prędko ci się to znudzi :grin:

Wspomniałem na początku, że "Lubie też dużo strzelać, więc chciałbym, żeby ilość szła w parze z jakością". Może faktycznie 3 moździerze to za dużo. Wypatrzyłem w carefourze moździerz z SP (12 kul, różne efekty, nie same kolorowe "peonie" jak w biedronce) za ~ 70zł, może lepiej go kupić, i do tego Kobrę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Lenio masz dostęp do e.leclerca jak masz to kup se moździerz TXB546 za 19.99, efekty ogromne

Nie ma raczej w Gliwicach takiego sklepu :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

weź wyrzutnie z biedronki za 49,99 19 strzałowa ( sa 3 do wyboru sa to chyba z serii NEW GENERATION) weź wyrzutnie kobra z Lidla i moździerz z lidla masz 100 zł


bedziesz miał 2 porządne wyrzutnie 1 mniejszą tą z biedry co juz masz i 1 moździerz też ma super efekty .... masz dużo rakiet i hukowe zuki bedziesz mial wtedy i efekty i duzo zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie jestem przekonany co do tych wyrzutni z biedronki za 50zł. Według mnie to SFINX ze zmienioną etykietką dwa razy droższy niż w ubiegłych latach. Według Was opłaca się kupić tą wyrzutnię? Może mają inne efekty te FIRE niż SFINX , ale kaliber się zgadza, ilość strzałów też... może nie mam do końca racji, ale takie jest moje zdanie na ich temat. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sfinx to tak samo byla wyrzutnia z serii NEW GENERATION to byla 12

te wyrzutnie po 50 zł 19 strzałów maja super efekty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Shinley nie oceniaj tylko po filmach bo w końcu źle na tym wyjdziesz :wink: wyrzutnie są bardzo dobre. Najlepsza chyba by była Fire 3 czyli JW66. Bardzo kolorowa no i ogólnie ma piękny efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...