Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Dylemacik :D


pirotechnika

Pytanie

witam wszystkich mam taki dylemat posiadam aktualnie 120 zł chciałbym je wydać w Lidlu i sklepiku Hestii ułożyłem taki plan
-moździerz (lidll)
-kobrę
-detonatory
-atomiki
-petardy średnie
razem 95
zostało mi tak do 25 zł co można by było kupić w takim sklepiku hestii ceny będą wyższe ale cóż :D
Proszę o pomoc
Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

ja bym na twoim miejscu pojechał do biedronki i kupił wyrzutnie za 25zł a jak nie możesz i tylko w lidlu to bym wziął albo jeszcze jedną kobre albo wrath of the gods jeśli nie chcesz mieć 2takich samych baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na twoim miejscu podarowałbym sobie sklep z Hestią i kupił w Lidlu:
- wyrzutnię 19 strzałów ze Śmieszka 50zł
- Kobrę za 25
- Moździerz za 25
- Monstrum za 12zł
- Atomic Assault 15zł
Razem: 127zł
Jeśli naprawdę nie możesz dołożyć tych 7zł to zrezygnowałbym z Monstrum i za 5zł kupił jakieś V-powery w tym sklepie o którym piszesz lub te średnie z Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ja bym na twoim miejscu pojechał do biedronki i kupił wyrzutnie za 25zł a jak nie możesz i tylko w lidlu to bym wziął albo jeszcze jedną kobre albo wrath of the gods jeśli nie chcesz mieć 2takich samych baterii.


dobry pomysł nie pomyślałem nad tą wrath of....
chyba się skusze na nią :)
chociaż czekam na dalsze propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie ma innych propozycji, bo hestia odpada jak masz tylko 25zł bo tam za 25zł żadnej baterii dobrej nie kupisz, więc tylko lidl a co za tym idzie albo kobra albo wrath of the gods i nie ma nic więcej, ja osobiście na twoim miejscu jak bym miał już kobrę bym wziął wotg może efektów nie ma aż takich super ale ma więcej strzałów i przynajmniej nie jest monotonna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

heh ja mysle ze tylko to co w gazetce bedzie wiecej nic nie dorzuca no chyba ze cos z ubieglego roku zostanie ale to zadkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

acha cóż myślałem żeby kupić w biedrze (show 6) albo westerna nie no żywcem nie wiem :P to jest okropne chcesz wszystko ale bez przesady a 25 no max 30 to jest szczyt czego jeszcze mógłbym wydać :cry:
po za Lidlem oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
to wez warth of the gods i w biedrze ta 10sh i powinieneś być zadowolony+to co masz;d

taa ja mam do 30 czyli albo albo :) ale chyba wezmę tą 10 strz myślę że na finał pójdzie dzięki bardzo temat do śmietnika <<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...