Skocz do zawartości
  • 0

Co lepsze???


FireMaan

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Są dwa rodzaje achtungów z hestii - małe (he0208) i duże (he0008s) Według mnie obydwie petardy są najlepsze pod względem głośności, ALE od czasu wyprodukowania FP3 NEW chodzą pogłoski, że mały achtung jest odrobinę słabszy od FP3 NEW a jak wiadomo jest ich 20 w opakowaniu a cena jest prawie jednakowa, przy czym małych achtungów (he0208) jest 6 w opakowaniu. Jeśli chodzi jednak o duże achtungi (he0008s) są one najgłośniejsze, i żadna petarda nie jest mu równa.
Film testu Achtungów http://www.youtube.com/user/Neodinni#p/u/9/-bWotoEUzIM
Film testu FP3 NEW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hestia ma nieporównywalne achtungi. Przynajmniej było tak w latach poprzednich. FP3 jest naprawdę godnym kandydatem do 2-giego miejsca. Dziś wygrał porównanie z TXP001, co zaskoczyło mnie niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie nie! TXP001 Jest głośniejsze od fp3... I to o wiele już ludzie nie przesadzajcie ! Mały achtung jest głośniejszy od TXP* Więc równo znacznie od FP3! Nie ma możliwości żeby był głośniejszy.. 2 pierwsze miejsca należą to achtugnów Hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale już nie dzisiaj

Nie wiem , czy są jakieś nowe przepisy dt. petard , posłowie wpadli na nowy pomysł czy po prostu producenci z powodu kryzysu szukają oszczędności.
Jedno wiem na pewno - duże petardy począwszy od Jorge , przez Tropica na Maxsemie skończywszy są nieopłacalne i do d...
Miałem w tym roku do czynienia z dwoma rodzajami Achtungów Hesti - ostatnią sztuką starego Achtunga z napisem z tyłu "Petarda Profesjonalna" i tym "nowym" lżejszym o około 6g , bez żadnego napisu na petardzie , nawet instrukcji.
Jest to na pewno produkt Hesti , cena (nawet bazarowa) nie uległa zmianie , ale jakość to już co innego.
W marcu odpalałem na tym samym placu , co ostatnio robiłem test dużego Achtunga z napisem z tyłu "Petarda Profesjonalna".Jak wywaliła to aż ludzie się wydzierali , a szyby drżały w całej okolicy.
Tego nowego przegoniła...FP3 New , podobnie jak sprzęt z Maxsemu , Jorge i Tropica.
Kręcąc film spodziewałem się porządnego grzmotu , więc zdziwienie było ogromne , gdy usłyszałem ... K0204.


Sam porównywałem FP3 i tegoroczne He0208.
FP3 wygrywa bez porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie nie! TXP001 Jest głośniejsze od fp3... I to o wiele już ludzie nie przesadzajcie !


Dobrze słysze. Dodatkowo tak samo zaopiniował mój brat i kolega. Poprostu FP3 wygrwa przez ten niesamowity bass jaki daje przy wybuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możemy się kłócić o to i przez tydzień , a można by po prostu użyć dobrego dyktafonu i podstawić dźwięk do filmu.
Założę się , że wynik będzie taki :

FP3=HE0008>TXP001>HE0208

Nie wiem o co dalej się kłócić.FP3 dorównały HE0008 i trzeba się z tym pogodzić.
Kilka osób pisze , że weszły nowe przepisy , ale zauważyłem też , że jedne HE0008 wybuchają mocniej niż inne z tej samej paczki.
W moim odczuciu z bliskiej odległości jest tylko różnica w basie na korzyść produktu Jorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja nie wierzę w te porównanie FireMan'a. Każdy pisze co innego odnośnie mocy petard, zwariować można. Myśle że wynika to z wadliwych egzemplarzy niektórych petard i później mówi sie że FP3 wygrywa.
Stawiam cały swój stuff że FP3 jest słabsza od HE008, HE0208 i TXP001 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tak tak FireMan weź rozetnij oddziel fb od opóźniacz (wiesz o co biega??) podpisz porób fotki i sprawa się wyjaśni
Ps ale i tak ktoś powie że ta ma grubszy korpus od tej i mocniej walnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a po co się o to kłócić, która mocniejsza? obydwie są dobre i fajne do zabawy, każdy kupuje jaka mu się podoba i myślę, że będzie z niej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...