Skocz do zawartości
  • 0

Zestawy rakiet z Hesti (Carefour)


Lenio

Pytanie

Byłem dzisiaj w Carefourze, wypatrzyłem sobie takie oto zestawy:
- Poland Life he0860 za 40zł http://www.pirotechnika.pl//popupImage.php...nt=0&save=0
- Briliant he0194B-1 za 60zł
- Colour Party he0130A-1 za 70zł http://www.pirotechnika.pl//popupImage.php...nt=0&save=0
Miał ktoś może te zestawy? Fajnie strzelają te rakiety? Opłaca się kupić? Z góry dzięki za pomoc. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie chcial bym cie tu strazyc albo cos w tym stylu. Kupilem kiedys rakiety z esti za 100zl pojechalem na wies na sylwestra tamtego roku kiedy kupilem te rakiety i sie bardzo zawiodlem moje rakiety za 100zl byly gorsze niz tych ludzi ze wsi kturzy mowili mi ze kupuja rakiety na sztuki za 3-4zl no poprostu zalamka i od tamta nie kupuje nic z hesti tyle z mojej strony.

P.S Sory za bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie chcial bym cie tu strazyc albo cos w tym stylu. Kupilem kiedys rakiety z esti za 100zl pojechalem na wies na sylwestra tamtego roku kiedy kupilem te rakiety i sie bardzo zawiodlem moje rakiety za 100zl byly gorsze niz tych ludzi ze wsi kturzy mowili mi ze kupuja rakiety na sztuki za 3-4zl no poprostu zalamka i od tamta nie kupuje nic z hesti tyle z mojej strony.

P.S Sory za bledy.

Moim zdaniem nie kupujcie NIC HESTII Z MARKETÓW(oczywiscie oprocz petard xD)jak ogladam niektore filmy np. Neodo to sa lepsze niz niektore dobre kostki z jorge bądz triplexa,lecz tez drozsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z zestawi colour party fajne są te 3 największe rakiety...reszta to lipa i same wulkany w dodatku ;D pierwszy zestaw za 40 zł godny uwagi...hestia ma ładne efekty, ale tylko w małokalibrowych rakietach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właśnie słyszałem, że rakiety z hesti albo są super, albo do bani. W zeszłego sylwestra koleś strzelał przy mnie rakietami z hesti wielkości rakiet Golden Life, a strzelały gorzej niż najmniejsze rakietki z jorge'a (nie wyolbrzymiam). Więc właśnie pytam, czy te zestawy zaliczają się do tych "super" czy "do bani". :wink:

[ Dodano: 2009-12-19, 21:43 ]
A co mi lepiej radzicie kupić, Zestaw rakiet Extreme R13 (9 rakiet), czy Poland Life he0860 (8 rakiet) za tą samą kasę? :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ten zestaw w tamtym roku kupiłem za 25 zł : D

Który, ten Extreme R13 (9 rakiet), czy Poland Life he0860?
I jak strzelały rakiety? Polecasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak nie bedziesz sie wieszał w razie czego z powodu złych efektów rakiet z hesti to proponuje kupic,przetestować,bo tak jak wyżej napisano raz sa dobre a raz nie.Ja postanowiłem kupić taki nieprzetestowany zestaw rakiet i zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak nie bedziesz sie wieszał w razie czego z powodu złych efektów rakiet z hesti to proponuje kupic,przetestować,bo tak jak wyżej napisano raz sa dobre a raz nie.Ja postanowiłem kupić taki nieprzetestowany zestaw rakiet i zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Nie no, właśnie pytam, bo niepewnych nie chce kupować, to muszą być sprawdzone rakiety.
Co możecie mi jeszcze powiedzieć na temat tych rakiet, bo dalej nie wiem czy kupić, czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niestety wiele/wiekszość produktów hestii jest nie sprawdzone więc jeśli chcesz mieć pewne rakiety to szukaj zamiennika z innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Osobiście wybrał bym ten za 70 zł. Cena jest w sam raz - dlaczego ?
Zestaw posiada 4 rakiety z pociskiem 30 mm (1.2") przy czym na pewno efekt cię nie zawiedzie, i kilka mniejszych dodatkowo tornado do zabawy przed :P
W większości dużych rakiet efekty są takie :
złota wierzba, kolorowe iskrzące gwiazdki, czerwone gwiazdki + białe mieniące się gwiazdki, kolorowe palmy + mieniące się gwiazdki, piwonie, krakling w pozostałych zestawach nie ma tych konkretnych rakiet, ich efekty są różne jak w standardowych rakietach ale nie jestem w stanie dokładnie ich określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...