Skocz do zawartości
  • 0

Pomocy.


Gość karmel5061

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według mnie dobrze wybrałeś. Możesz sobie dodać jeszcze Red Meteor, o ile będziesz miał jeszcze 13zł :razz: Stuff jak najbardziej opłacalny, lecz to tylko moja opinia. Inni mogą się z nim nie zgadzać.
Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061
Według mnie dobrze wybrałeś. Możesz sobie dodać jeszcze Red Meteor, o ile będziesz miał jeszcze 13zł :razz: Stuff jak najbardziej opłacalny, lecz to tylko moja opinia. Inni mogą się z nim nie zgadzać.
Pozdro!


i jeszcze dojdzie gratis 20zł to mogę te 20zł przeznaczyć na przesyłke i pizniej tylko przy odbiorze 4zł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
i jeszcze dojdzie gratis 20zł to mogę te 20zł przeznaczyć na przesyłke i pizniej tylko przy odbiorze 4zł??


To zależy jak się ugadasz ze sklepem. Jak chcesz to w ten sposób wykonać to musisz najpierw to z nimi uzgodnić (nie wiem czy na to pójdą). Normalnie od wartości zakupów ustalana jest wartość gratisów, i za tą wartość albo oni Ci dają jakiś gratis, albo możesz im wskazać co chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo dobry plan ułożyłeś, nic nie trzeba w nim zmieniać. Nie ma co sie więcej rozpisywać, hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061
Bardzo dobry plan ułożyłeś, nic nie trzeba w nim zmieniać. Nie ma co sie więcej rozpisywać, hehe :wink:


ok.dzięki za odpowiedzi.Zamykam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...