Skocz do zawartości
  • 0

pomocy!!


michal3939

Pytanie

czesc.jestem z okolic bialegostoku i w sobote jade po fajerwerki.podpowiedzcie gdzie moge kupic cos ciekawego(na pewno bede w biedronce).i co byscie mi proponowali gdy mam zamiar wydac w sobote ok. 120zl :cry: lubie duzo roboty z odpalaniem i nie stawiam na jakosc.
PS.dostane gdzies w bialymstoku rakietki JR8 Diabolo (Jorge) lub w ostatecznosci perfwct??jesli tak to gdzie?
Z góry dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JR8 Diablo dostaniesz w kazdym sklepie z fajerwerkami tylko spójrz na opakowanie czy pisze JR8 bo wiesz jak Ci wszyscy sprzedawcy sie znaja xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość karmel5061
czesc.jestem z okolic bialegostoku i w sobote jade po fajerwerki.podpowiedzcie gdzie moge kupic cos ciekawego(na pewno bede w biedronce).i co byscie mi proponowali gdy mam zamiar wydac w sobote ok. 120zl :cry: lubie duzo roboty z odpalaniem i nie stawiam na jakosc.
PS.dostane gdzies w bialymstoku rakietki JR8 Diabolo (Jorge) lub w ostatecznosci perfwct??jesli tak to gdzie?
Z góry dzięki :grin:


Dobre zakupy zrobisz w LIDLU i Intermarche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wiem to Intermarche nie ma w Białymstoku ani w jego okolicach.
Na twoim miejscu odwiedził bym lidla i biedronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
JR8 Diablo dostaniesz w kazdym sklepie z fajerwerkami tylko spójrz na opakowanie czy pisze JR8 bo wiesz jak Ci wszyscy sprzedawcy sie znaja xD

mam rozumiec ze w kazdym sklepie poswieconym tylko tego typu artykulom? a moze zamiast rakiet kupie wiecej mozdzierzy bo przecietnie maja lepszy efekt :smile: rozumiem ze w kazdym sklepie poswieconym tylko tego typu produktom.bo w kazdym supermarkecie napewno nie dostane. jesli mam rację to moze ktos mi podac adres takiego sklepu?bylbym naprawde wdzieczny :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

żadnego bila nie ma w białymstoku :evil: :twisted: chcesz kupić perfecty to jedź do hurtowni na żwirki i wigury 26, ja je kupiłem za 23 zł chyba

Perfecty na 90% są a co do diabolo to nie wiem

btw. to nie reklama :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nigdy w hurtowni zakupow nie robilem :mad: moge tam brac np. 1 paczka piccolo 1 paczka korsarzy 3 paczki piratek?czy musze brac hurtowe ilosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, musisz brac wszystko w hurtowych ilościach czyli dużo,no chyba że pisze na tej hurtowni hurt-detal.A tak poza tym hurtownia pisze się przez h a nie przez ch :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze się nie spotkałem z hurtownią sprzedającą całe kartony. Wszystkie hurtownie dostępne dla szarego Kowalskiego sprzedają w detalu... Wyjątkiem są paczki picollo które pakowane są po 10 paczek ich cena oscyluje od 5 do 8 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeszcze się nie spotkałem z hurtownią sprzedającą całe kartony. Wszystkie hurtownie dostępne dla szarego Kowalskiego sprzedają w detalu... Wyjątkiem są paczki picollo które pakowane są po 10 paczek ich cena oscyluje od 5 do 8 pln.


A tu Cię zaskoczę - większość hurtowni(tak prawdziwych hurtowni , nie sklepów jak top10 i korsarz) sprzedaję tylko na całe kartony.
Np. w samym Czerwieńsku bardzo ciężko kupić coś w detalu(oprócz tych pakowanych 1/1) , jedynie ich oddział w Zielonej Górze sprzedaje fajerwerki w ilościach detalicznych.
Inna jest rozmowa , jak kupujesz np. za 2-xxxxxx tysięcy złotych , wtedy możesz zazwyczaj negocjować warunki zakupu oraz ceny.
Jeśli wejdziesz z ulicy po kilka zestawów (na przykład) rakiet , to albo Ci ich nie sprzedadzą , albo przywalą ceny jedynie po to , aby Cię zniechęcić do zakupu.

Co do pytania autora postu - w Białymstoku jeśli masz biedre i lidla to kupuj i nie zastanawiaj się.
Za taką kwotę nie ma co kombinować ze sklepami/hurtowniami , a zaufana/y biedronka/lid zawsze będą miały dla Ciebie otwarte drzwi :razz:

Kup :
Lidl :
-Moździerz z Lidla 10kul 1,5inch 25 zł
-Duży zestaw z Biedronki 25 zł
-Wyrzutnia Cobra z Lidla 25 zł
-Wyrzutnia 10 strzałow z Biedry 25 zł
-Wyrzutnia za 8.99 zł
-Rzymskie ognie za 25 zł

I masz stuff marzenie :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

zakupy zrobilem juz i tylko w biedronce (do lidla nie bylo czasu zajezdzac poniewarz wyjezdzalem tylko po zakupy dla siostry na sobotnie urodziny)
kupilem:
-dwie wyrzutnie planet (8.99)
-jedna 25 strz. (24.99)
-rzymskie ognie (24.99)
-mozdzierz (24.99)
-zestaw duzy(24.99)
baba mi policzyla o 25 zl za duzo to jak powiedzialem to mnie przeszukiwali czy nigdzie nie schowalem pod kurtka "zestawu fajerwerek" ale w koncu oddala te 25 zl.jeszcze kupie troche rakiet, petard,rzymskich ogni,wulkanow i stuff gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...