Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc ogólna


Krystian767

Pytanie

Witam! Jestem nowym uzytkownikiem tego forum.

Mam kilka pytan i mam nadzieje ze moje dylematy i problemy zostana rozwiazane.


1.Sprawa:

Planuje kupic pistolet racowy oraz to z czego moglbym z niego strzelac.Czy moze ktos wie gdzie w Trójmieście sprzedawane jest takie cos? Nie chce za bardzo kupowac przez sklep internetowy....

2 Sprawa: SPRAWA ZAMKNIĘTA

Czytajac juz poprzednie tematy mysle ze pytanie standard.Chodzi mi o "stuff" jak tu piszecie.Kwota to 100zl.Stawiam na jakosc nie na ilosc.Firma obojetna.Prosiłbym o wziecie pod uwage tylko i wylacznie wyrzutnie oraz rakiety nic wiecej...

3.Sprawa"

Aktualnie posiadam 12 sztuk K0212 Maxsem oraz TC-5B Tropic.Czy jest cos glośniejszego?
Oczywiscie bez pozwolenia.

Z gory dziekuje za odpowiedzi i prosiłbym o nie spamowanie...mile widziane osoby z Trójmiasta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sprawa 1-sza. A chcesz kupować w Trójmieście w sklepach i hurtowniach, czy w grę wchodzą też sklepy internetowe :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutnie :

TXB602 Backyard Fun 13zł
TXB605 - SKY BUSTER 13zł
TXB603 - THE MAGIC KEY 13zł
SHOW OF FIREWORKS - JW90 31zł

Rakiety :

PERFECT - R20072 30zł

Suma : 100zł

Strona fajerwerkimarket.pl

A co do pistoletu to poszukaj w sklepach myśliwskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli jesteś z Trójmiasta to bardzo dobrze się składa bo sklep fajerwerkimarket.pl ma swoją siedzibę w Przejazdowie i tam mógłbyś osobiście odebrać te fajerwerki. Plan który podał Adri jest wyśmienity i będzie miał z niego wspaniałe efekty. Możesz też dobrać sobie gratisa ( zakup 100-200 zł ). Proponowałbym TXB820 - YELLOW PEONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz zrobić co będziesz chciał :P wszystko na raz albo po kolei ;) jak kto woli :) ja np będę strzelał po kolei bo niezła frajda jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiec juz tłumacze.....chodzi mi o efekt tylko i wyłacznie...w kilka minut mam zamiar wystrzelic wszystko i cieszyc sie tym co widzialem nie mam zamiaru strzelac godzinami po prostu mnie to nie "rajcuje" a po drugie nie bede mial na to czasu .Zalezy mi powiedzmy na 2 wyrzutniach badz samych rakietach ktore pokaza cos ciekawego...budzet moge nagiac do maks 150 zl....jakby cos jeszcze bylo nie zrozumiale to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie weź dokup lont i połącz wszystko tak by ładnie Ci to odpaliło. Jeżeli nie chcesz zabawy to i rakiet brać nie powinneś moim zdaniem. Za to weź jeszcze jedną wyrzutnie, choćby Black Macka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK poczekam jeszcze na opinie innych uzytkownikow jezeli takowi beda....oraz czekam na odpowiedzi na 2 moje pozostale pytania.

Ps. Znalazlem takie wyrzutnie ktore wapdly mi w oko:

TB227 Tropic oraz TB305 Tropic i TB224 Tropic. Moje pytanie jaka jest ich cena i jak je oceniacie?A moze sa jakies lepsze z seri TB od tych ktore wymienilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma co kombinować z Tropicem jak koń pod górę. Jest JW408 łatwo dostępna, z pięknymi, sprawdzonymi efektami. W namiotach Top10 będziesz miał JW408 za 97 zł, musisz tylko zadzwonić pod jeden z numerów i zapytać się od kiedy obowiązuje gazetka. Do tego np. JW41 Pyton za 45 zł i już jest zestaw którego nic w tej cenie nie pobije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Owszem ma bardzo dobre produkty zarówno pod względem jakościowym i efektów, ale w gre wchodzi o wiele więcej czynników. Trudna dostępność i ceny wzięte z kosmosu. Czasem można też się sparzyć. Widziałem na żywo strzelone po sobie wyrzutnie Storm of Fire z Tropica ( 30 mm 36 sh ) i JW408 i ta druga miała efekty przebijające Tropia o stokroć. Z tymi dwoma wyrzutniami ( JW408 JW41 ) będziesz miał przepiękne efekty i ja Ci to mówię. Dla jedynie dwóch baterii nie warto szukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co prawda Twoje preferowane produkty prezentuja sie bardzo dobrze pod kazdym wzgledem nie powiem ze nie....

Co do Tropica dostepnosc do tych bateri co napisalem mam dodatkowo rabat 40% do kazdej...teraz tkwi problem z jakoscia o ktorej mowisz ze nie zawsze jest taka jak byc powinna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli masz możliwość kupna JW408 i JW41 w łącznej kwocie 150 zł, to myślę że nie ma co się zastanawiać. Nawet gdyby - 40 % było od cen hurtowych Tropica to i tak 97 zł za JW408 to rabat - 45 %, więc jeszcze większy. A jest pewność efektu, nie wspominając o cenach hurtowych Tropica które i tak są bardzo wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OK w takim razie dziekuje za pomoc kupie produkty Jorge te ktore napisales po sylwestrze opisze Ci na priv wrazenia jakich doswiadczylem.

Teraz bardzo bym prosiłl drogich forumowiczów o odpowiedzi na jeszcze 2 moje poprzednie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam Ci tylko zadzwonić na któryś z numerów na stronie i się dowiedzieć od kiedy obowiązuje promocja, żebyś na darmo nie jeździł do któregoś z namiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...