Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

co Myslicie o tym


pirotechnika

Pytanie

co myślicie o moim zamówieniu na Fm

-balet
-alibaba
-lampa Aladyna
-trole
-20szt żuków
-oriony
-thunder'y
-perfekt'y
-EXCLUSIVE COLLECTIONS - SM2127
-TXB603 - THE MAGIC KEY
-RED METEOR - SM9882
MACRO COSMOS III - SM2126
jako gratisy wybrałem 12 kamikadze małych i paczkę k0201
do tego dojdzie moździerz z biedry detonatory z Lidla (o ile będą) i zobaczymy co jeszcze
proszę o oceny i komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
co myślicie o moim zamówieniu na Fm

-balet
-alibaba
-lampa Aladyna
-trole
-20szt żuków
-oriony
-thunder'y
-perfekt'y
-EXCLUSIVE COLLECTIONS - SM2127
-TXB603 - THE MAGIC KEY
-RED METEOR - SM9882
MACRO COSMOS III - SM2126
jako gratisy wybrałem 12 kamikadze małych i paczkę k0201
do tego dojdzie moździerz z biedry detonatory z Lidla (o ile będą) i zobaczymy co jeszcze
proszę o oceny i komentarze


Ja bym wyrzucil kilka rzeczy: ballet (drogi), trole (po co ci az 3 fontanno-wyrzutnie), thundery (jedne rakiety wystarcza), EXCLUSIVE COLLECTIONS - SM2127 i MC III.

Zamiast tego wzialbym jakies fajnie wyrzutnie i dobre petardy np. fp3new.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

fajne czyli jakie?? wiesz fontanno wyrzutnie tanie dobre balet niby drogi ale jakoś dam te 5 zł :P
a te krach wiesz uważam że są zbyt niebezpieczne jak dla mnie żuki są ok a mi do szczęścia nie wiele cza ( dojdzie do tego lidl i biedra a i swojskie star mine 2" shell 2" itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Człowieku nie bój się petard.
Kładziesz na jakiejś ławce albo płocie i wtedy odpalasz to Ci nic nie zrobi.
Ja na wszelki wypadek robie taak z achtungami dużymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja się petard nie boje sam robię lepsze ( po 20g fb i takie tam) ale jakoś nie przepadam za tymi krachcmi ocetemp miedzy strzałem a wybuchem to 3 do 4 s a w ogóle 10 nie dam na to bo mogę wydać do 175zł narzazie potem dopiero dojdzie z 50zł więc wiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
fajne czyli jakie?? wiesz fontanno wyrzutnie tanie dobre balet niby drogi ale jakoś dam te 5 zł :P
a te krach wiesz uważam że są zbyt niebezpieczne jak dla mnie żuki są ok a mi do szczęścia nie wiele cza ( dojdzie do tego lidl i biedra a i swojskie star mine 2" shell 2" itp)


Gdy wyrzucisz to co ci mowilem zostanie ci do dyspozycji ok 66 zl. Za ten hajs wzialbym np. TXB605 - SKY BUSTER, TXB602 Backyard Fun, JW90, SILVER CASCADE - JF04 + jeszcze jedna paczke zukow jak nie chcesz wiekszych petard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ale nie wiem czy można zmieniać to co sie zamówiło na fm :) bo już złożyłem bo możesz mieć racje a powiem ci szczerze że nie wiem co ty chcesz do tej Alibabki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

-alibaba
-oriony
-thunder'y
-EXCLUSIVE COLLECTIONS - SM2127

to trzeba wyrzucić i zamienić na coś innego. Może weź np. JW90 i jakąś mniejszą baterie. Lub dwie mniejsze, lub JW90 + drobne artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co wiem Thundery się zepsuły... bynajmniej tak wynika z czatu shoutboxa od ludzi którzy to odpalili "leci nisko i efekt niezgodny z opisem"... także tego się pozbądź... jeśli chcesz mieć 2xrakiety to dziabnij sobie 2xperfekty :D hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

podjąłem decyzję pojadę do hurtowni i tam kupie szkoda mi tych 25 zł a i ceny są większe niż normalnie więc dziękuje za propozycje
temat do kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...