Skocz do zawartości

JR37 Jumbo Jet


toby

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z nich bardzo zadowolony bardzo wielkie rozpryski!! Rewelacja!!
Za rok kupie pewnie z 3paczki albo 4;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Efekt byl zupelnie inny niz na tych zdjeciach co podal jaworz ! Z efektu jestem w pelni zadowolony !! Na nastepny rok napewno je kupie :D Szczegolnie fajny byl efekt brocade star. Jak ma ktos filmik to niech wrzuci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na osiedlu jumbo jety dawały w kość
ludzie wkładali do butelek i nie leciały ale zostawały w miejscu :D
albo leciały na tylko 2M w góre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by ktoś chiał ozbaczyć ja wygląda jumbo jet to zapraszam do działu stuff, i znależć filmik z jumbo jetem, a tka pozatym piekna jest ta rakieta, w nastepnym roku nie omieszkam kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety miały nawet fajny efekt, w skali 1 - 10 daje 8, dlatego że na początku nie mogłem ich odróżnić od rakiet z zestawu jupiter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jarałem się tym kiedyś (nie wiem może to ta nazwa...?), ale to wg mnie badziew. Może jak pierwszy raz puścili to w obieg w Biedronce, wydawało się mi ( a może nie tylko mi) że to dobry produkt. Ludzie ale w kółko to samo, to nawet kiełbasa za 40 zł nie lezie. W tym roku-rezygnuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole od tych rakiet sfinksa albo moździeż w tamtym roku w biedronce im jeszcze jeden zestaw został i ktoś po miesiącu kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Felix
Zamiast Jumbo Jeta może lepiej kupić Kung Fu moim zdaniem chyba bardziej opłacalne? Ale zresztą jak kto woli... każdy ma inny gust... :???:


A ty tylko o tym Kung FU !
Dzisiaj z kolegą odpaliliśmy jedną rakietę
została mu z poprzedniego roku
Efekt mi sie bardzo podobał i o ile starczy
mi kasy to kupie te rakiety, kolega ma
na aparacie film tej rakiety więc postaram sie
wyciągnąć ten film od niego i wrzucić na You Tube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, są to bardzo dobre rakiety. Wysoko lecą, mają duże rozpryski z ładnymi efektami. Polecam!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda Jumbo Jet'y maja dobre efekty na niebie! Leca tez wysoko jak na ich wielkość.
Polecam ! Dodatkowo stosunek cena/efekt sa w 100% OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumbo jety, podobaly i się w tamtym roku, w tym już nie bardzo, za dużo się ich naoglądałem. Praktycznie terz każdy ma jumbojety, oklepany efekt i już nudny: brocade, strobo crackling i tak w kółko.

ALE! Jeżeli ktoś nie miał doczynienia z tymi rakietami, niech je kupi, bo RAZ warto, po tem już się nudzą, staja się takie pospolite.

Osobom które ich nie miały: poleca, osobom które je miały: jak sobie chcą, ja osobiście ich już nie kupię ;).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jumbo jet są to bardzo opłacalne rakiety piekny kolorowy wybuch i na koniec cracling
za rak na pewno zainwestuje w te rakiety bo efekty naprawde piorunujące :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...