Skocz do zawartości
  • 0

Nikon Coolpix S230


Mlody

Pytanie

Totalnie nie wiem w jakim dziale mam to umieścić to pisze tutaj i licze na to że admini gdzieś to przesuną :D

Czy ten aparat: http://www.ceneo.pl/2184709
Byłby dobrym wyborem? Chodzi mi o jakość robienia zdjęć ale raczej bardziej filmów ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

specyfikacja całkiem całkiem, poszukaj sobie jeszcze zdjęć z tego aparatu w internecie, jak ładnie wychodzą to warto wziąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No aparacik nienajgorszy ;). Tu masz jakiś filmik o nim:



Ogólnie z tego co wiem to Coolpixy nawet dobrze nagrywają. Wiadomo nie HD, ani nic takiego, ale tragedii nie ma. Ja też mam Coolpix'a, tylko troche większego xD (L100). Filmiki nagrywa b.dobrze. Płynny obraz, tylko dźwięk taki sobie, ale ujdzie. Ogólnie to polecam Ci go, ale z góry mówie, że najlepiej od razu z akumulatorkami kupić, bo z alkaicznymi ataku można dostać xD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
specyfikacja całkiem całkiem, poszukaj sobie jeszcze zdjęć z tego aparatu w internecie, jak ładnie wychodzą to warto wziąć :wink:


Słuchaj znalazłęm tylko 1 typke która na jakims forum nikona umiescila foty bo miala jakis tam problem z tym że jej ziarnił ekran i sie zamazywał ;d

mooglbym cie prosic zebys cos pomogl? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wiadomo jak nikon lub canon to masz porządną firmę, która zna się na aparatach :!:


Ojj zleksza o tym słyszałem i powiem Ci że kompakty nikona nie są dobre :]
Nie można se poleciec w tą strone "oo samsung i tani to biore bo firme znam"

A co do ciebie mpi to dzięki za tego linka : )
Kupuje ten aparat napewno ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pracuje w sklepie, który tym się zajmuje i wiem co mówię ;) a co do samsunga to masz rację przychodzą klienci co mówią, że samsung jest dobry, ale cóż klient nasz pan :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz... Czasami jest tak "Poprosze aparat Yoshukushomumo bo on z chin"

Nie sugerujmy się tym że wszystkie aparaty nikona jak i canona zawsze są dobre bo tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiesz czym należy się przede wszystkim sugerować. Opiniami ludzi, ale też trzeba być obiektywnym i trochę się znać. Potem sprawdzasz parametry i zdjęcia. Jak wszystkie te 3 rzeczy są ok to aparat możesz kupować :wink:

akurat ten nikon o który pytasz nie ma żadnych recenzji, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj aparatów canona lub Olympusa. Nie wiem czy Ty nowy chcesz czy co ale licytowałbym np. ten http://allegro.pl/item836070250_canon_powe...taw_okazja.html
bawiłem się tym modelem i robi bardzo przyzwoite zdjęcia i filmy. Ma duży zoom i dobre optykę. Testowałem ten model który był dodatkowo scrackowny i miał bardzo duże mozliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...