Skocz do zawartości

Shit happens - holenderska kampania społeczna


dareczek_86

Rekomendowane odpowiedzi

No widać na filmiku, jak typ odpala rakiete, która się przewraca i trafia tego typka co przed chwilą się cieszył do kamery. Po czym on trafia na salę operacyjną i rekonstruują mu twarz. W polskich kampaniach zakończyło by się pokazaniem jaką ma zmasakrowaną twarz, a tu trochę inne podejście... ale nie będę zdradzał dla tych co jeszcze nie obejrzeli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to było takie zalosne,jesli tam maja takie podejscie to im wspolczuje.Rakieta wzlatuje na metr nagle skreca w goscia i jebudu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ten filmik dodałem w temacie "fajerwerki w mediach" ale chu* trzeba zaspamować....

http://www.forumfajerwerki.pl/fajerwerki-w...1,100.htm#50564


Możesz wierzyć lub nie, ale szukałem wcześniej na forum, po prostu wpisałem w wyszukiwarkę "shit" czyli początek nazwy kampanii i nie znalazło tego filmiku. Nie zależy mi na spamowaniu bo niby jakie miałbym czerpać z tego korzyści? Tak jak wspomniałem filmik zobaczyłem dziś na wykopie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie u nas w TV też pewnie coś przed sylwestrem wrzucą, a na pewno będzie to jeden z głównych tematów wiadomości :razz:

ps. Pamiętam jak 3 lata temu kumpel był tak narąbany, że odpalił achtunga i zapomniał go wyrzucić... Dopiero drugi kumpel kopnoł go w rękę i mu wyleciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie u nas w TV też pewnie coś przed sylwestrem wrzucą, a na pewno będzie to jeden z głównych tematów wiadomości :razz:

ps. Pamiętam jak 3 lata temu kumpel był tak narąbany, że odpalił achtunga i zapomniał go wyrzucić... Dopiero drugi kumpel kopnoł go w rękę i mu wyleciał.

Jakos mi sie nie chce wierzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie śmiać się nie potraficie... to co z tego że nic mądrego nie pokazuje... przecież każdy kto ma dobrze poukładane w głowie wie że to jest niezła ściema, poza tym ciężko śmiać się z mądrych rzeczy... :cool: Ja rozumiem że niektórzy jak poprzednik mają 13 lat i że mama może oglądnąć taką rzecz i niezła kicha w domu bo to ma wpływ na starszych ludzi... ale tak szczerze to kurka fajerwerki są od 18+ albo pod opieką, więc nie miejcie pretensji do starszych osób (Czyt. rodziców) że się martwią... Nie wiem jak u Was ale u mnie w tym wieku rakiety i wyrzutnie odpalałem z ojcem, a nawet go wołałem żeby poszedł ze mną, może to wynikało z dobrych relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamy, to zupełnie nietrafiona, bezsensowana. Co do uważania na fajerwerki+troska najbliższych to tego nigdy nie za wiele i kazda kampania promująca uważną zabawe pirotechniką jest potrzebna, zwłaszcza w sezonie. Tyllko, że czasami treść reklamy zostaje przesłonięta przez nadmierną wyobraźnie specjalistów od reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują skutki a rzadko co pokazują jak się powinno odpalać. To jest błąd :???: a najlepiej pokazywać to i to, ale też bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...