Skocz do zawartości
  • 0

stuff 250-300zł pomocy!


tomszak

Pytanie

Witam wszystkich forumowiczów. Do wydania ok. 250-300zł. Moja prośba jest taka: chciałbym, aby ktoś ułożył mi stuff składający się praktycznie ze wszystkiego co najmniej 5 wyrzutni, 20 rakiet ,jeden moździerz(najlepiej SP0008) i oczywiście nie obędzie się bez petard ;) Osobiście mam do wyboru kilka sklepów: biedra, lidl, tesco, intermarche, bricomarche oraz jakiś nowy sklep Piotr i Paweł -może będą mieli coś ciekawego :)
Oczywiście mogę także zamawiać w sklepach internetowych.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

a co sądzisz o tym :
www.fajerwerki-net.pl
mars 16
kasjopeja 16
borneo 29zl lub dwbh-26zl
exclusive colection-35zl
rakiety night surprise 49zl
raiety triplex te za 23zl lub za 38zl
mozdzierz SP0008 25zl
PETARDY:
picolo 8x80gr
10x big corsair 19z;
achtung duzy 3x2.80zl
trojkaty 3zl
petardy 100szt 6zl
_____________________________________________
231,80/250zl + przesylka 19zl=269zl
GRATIS: pluton 25zl i 2 paczki achtungow srednich ;)

sory za brak symboli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a więc moja propozycja. Do kupienia na fajerwerkimarket.pl:

BIG BANG MARS - JW07
Π BATTERY - SM9819
GULIWER - SM9858
BIG BANG PLUTON - JW05
TXB798 - CONCEPT
SHOW OF FIREWORKS - JW90
CUDAK BATTERY - JW25

KARABINEK - JC100 x3
JAJA DINOZAURA - FP1 ( 20 szt. )
TXP486 Petarda Grom
FP3/NEW

SUPER ARTILLERY - JW47

DEMON - R18058
SPEED IV - JR24
DRAGON QUEEN ROCKET - N63501

około 326zł (306zł + gratis 20zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

TXB303, JW91, U31418 Three Colours, TXB605, P7084 , U31419.
Moździerz z Lidla.
Jaja dinozaura, KARABINEK 700 STRZAŁÓW - 302, TXP001, FP3/NEW.
JR2, Perfecty.
JF07.
Ogólem 282 zł bez przesyłki. Jsko gratis Żuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te wyrzutnie musisz kupić obowiązkowo, bo to są największe hity tego sezonu:

zamama.jpg

Jeśli chodzi o concepta...
Kwestia dobrego nagrania :smile: Stałem dosyć blisko tej baterii i dlatego tak wyszła na filmie. TXB492 czy TXB602 są równie dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie wyrzutnie warte uwagi, lecz lubie także rakiety- wiem ze perfecty,thundery są bardzo dobre, ale przydałoby się jeszcze coś większego ;) Teraz proszę cię o wybranie jakichs rakiety w przystępnej cenie. Za wyrzutnie ok.160zł, zostaje jeszcze 140 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do JW90 sam zamierzałem ją kupić, Velibrum za ciekawił mnie również (Concept, Golden waterfall oraz Mars) pozostałe powyżej jakieś takie mizerne jak dla mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jeszcze takie pytanie: z tego co wiem wyskość pokazu w wyrzutniach nie przekracza zazwyczaj 40m, niektóre nie przekraczają nawet 15m..bardzo mnie to denerwuje, gdy odłamki spadają mi na głowe ;D Jaka jest wysokośc pokazu w podanych wyrzutniach od triplexu??

[ Dodano: 2009-12-06, 10:26 ]
co myślicie o tym?:
http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_id=385&lang=pl
i do tego oczywiście perfecty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

myśle ze lepiej zainwestowac w wyrzutnie to po 1. perfecty beda ok.

co do wysokosci to przeciez im nizej tym lepiej bo efekty większe, a co do spadania odłamków na głowe to miałem wyrzutnie strzelajace bardzo nisko i nigdy nie doświadczylem niczego takiego. przeciez ci włosów nie podpali :krzyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według mnie pokaz jest efektywniejszy na ok. 40m a nie 15...JA doświadczyłem spadania odłamków na głowę przy wyrzutni sfinx i borneo.

[ Dodano: 2009-12-06, 10:35 ]
No niby lepiej zainwestować w wyrzutnie, ale przed sylwestrem czym będę strzelał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie logiczne do konca jest to co mówisz. to tak jakbys powiedział, ze Lambo wygląda lepiej z 50m niż z 2m, ale ok. co do strzelania przed sylwkiem to ja wole poczekac troche zeby lepsze efekty miec o 0:00, a nie po trochu wczesniej, ale co kto woli. jednak nie brałbym tego zestawu tylko jak już to wziął dodatkowo demony i jr8, albo drugie perfecty. albo bierzesz wielkie 2,5" rakiety bo cie to jara, albo te mniejsze bo nie ma sensu ladowac sie w takie 1,5" bo lecą wysoko, a efekt jest poprostu średni.

przykład:
rakieta 21mm:


rakieta 41mm


nie wiem jak ty, ale ja wole mneijsze no wyjątkiem są 2,5" ale one są drogie:
rakieta 65mm: http://www.youtube.com/watch?v=5vap1eoKPsI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolego przekonałeś mnie naprawdę ; ) A więc z rakiet wezmę perfecty i thundery :) No i oczywiście moździerz z lidla SP0008 (zadziwia mnie). Reszta będzie zamawiana na top10 pomieszam trochę wyrzutnie z propozycji velibrum i mpiwowskiego. A jeszcze takie dwa pytania: które wyrzutnie są bardziej opłacalne jorge czy triplex? Czy jest wyrzutnia podobna do jw97 sfinx? (oprócz NG12) chodzi mi o podobne efekty i cenę +/- 30zł. Jak wiecie w biedronce nie będzie już serii hota, arctica i sfinxa :???:

[ Dodano: 2009-12-06, 12:09 ]
30zł to czasami nie za dużo za perfecty? Może na mieście dostanę gdzieś taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kolego przekonałeś mnie naprawdę ; ) A więc z rakiet wezmę perfecty i thundery :) No i oczywiście moździerz z lidla SP0008 (zadziwia mnie). Reszta będzie zamawiana na top10 pomieszam trochę wyrzutnie z propozycji velibrum i mpiwowskiego. A jeszcze takie dwa pytania: które wyrzutnie są bardziej opłacalne jorge czy triplex? Czy jest wyrzutnia podobna do jw97 sfinx? (oprócz NG12) chodzi mi o podobne efekty i cenę +/- 30zł. Jak wiecie w biedronce nie będzie już serii hota, arctica i sfinxa :???:

[ Dodano: 2009-12-06, 12:09 ]
30zł to czasami nie za dużo za perfecty? Może na mieście dostanę gdzieś taniej?

Ogolnie jorge lepszy ale triplex tez ma swietne wyrzutnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kolego przekonałeś mnie naprawdę ; ) A więc z rakiet wezmę perfecty i thundery :) No i oczywiście moździerz z lidla SP0008 (zadziwia mnie). Reszta będzie zamawiana na top10 pomieszam trochę wyrzutnie z propozycji velibrum i mpiwowskiego. A jeszcze takie dwa pytania: które wyrzutnie są bardziej opłacalne jorge czy triplex? Czy jest wyrzutnia podobna do jw97 sfinx? (oprócz NG12) chodzi mi o podobne efekty i cenę +/- 30zł. Jak wiecie w biedronce nie będzie już serii hota, arctica i sfinxa :???:

[ Dodano: 2009-12-06, 12:09 ]
30zł to czasami nie za dużo za perfecty? Może na mieście dostanę gdzieś taniej?

Ogolnie jorge lepszy ale triplex tez ma swietne wyrzutnie...


A miałeś kiedyś wyrzutnie obu firm i testowałeś je w takich samych warunkach? Triplex bije Jorga na głowę! Wiem co mówię, strzelałem już z 6 wyrzutni Triplexa w tym roku i każda była przepiękna. Głównym atutem jest cena, znacznie niższa niż podobnych kostek Jorga. Dalsze dywagacje nt. Jorga i Triplexa proszę przeprowadzać w tematach o tych importerach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rzeczywiście triplex ma bardzo tanie wyrzutnie. Patrząc na taką np. the magic key której cena wynosi nieco ponad 10zł można dużo stwierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...