Skocz do zawartości

KONKURS - FILM, bezpieczne odpalanie fajerwerków - WULKAN ZAKOŃCZONY


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

:!: KONKURS - sponsorowany przez firmę WULKAN z Pruszcza Gdańskiego :!:

Konkurs polega na stworzeniu filmu prezentującego bezpieczne odpalanie fajerwerków.

Na filmie muszą się znaleźć: wyrzutnia, rakieta, petarda, fontanna, ogień rzymski i jeden dowolnie wybrany artykuł z artykuły różne.
Na filmie należy pokazać zabezpieczanie każdego rodzaju fajerwerków. Oraz zasady bezpieczeństwa. Fajerwerki mogą ale nie muszą zostać odpalone na filmie.
W trakcie filmu musi być widoczny adres: www.wulkanfajerwerki.pl - dodany w pliku video - oraz w napisach końcowych: www.wulkansklep.pl oraz www.forumfajerwerki.pl


Oficjalny temat do zgłaszania swoich prac to 19 Grudzień 2009!!
Aby konkurs został rozegrany muszą zostać zgłoszone ogólnie minimum 3 prace!
W innym wypadku konkurs zostanie przedłużony!


Koszty wysyłki nagrody pokrywa www.wulkansklep.pl

NAGRODY:
1. bon o wartości 200zł do wykorzystania w www.wulkansklep.pl
2. bon o wartości 100zł do wykorzystania w www.wulkansklep.pl

Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest napisania posta w temacie konkursu gdzie będzie podany link do pliku video z pokazem (youtube, lub każdy inny serwis). Film w serwisie musi mieć tytuł: Bezpieczne odpalanie fajerwerków – www.wulkanfajerwerki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo czekałem na taki konkurs i zgłaszam swój udział w konkursie.
Film:
http://www.youtube.com/watch?v=CEtjag_Ewp0

Z góry już tu napisze to co znajduje się w opisie filmu.

Przepraszam za słabą jakość filmu lecz kręcony był on starym aparatem, następnie musiał być convertowany przez co znowu stracił na jakości.
Również przepraszam za brak napisu www.wulkanfajerwerki.pl w całości wideo ale dodałem go na adnotacjach.

Czekam na prace innych osób ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ja również chciałbym zaproponować swoją interpretację tematu konkursu.

Link:



Grafika RoyaltyFree, muzyka można powiedzieć, że moja (nie ma obaw że zostanie zawieszona). Teksty również. Pozdrawiam i czekam na opinie. :wink:

PS: Liczę na to, że ktoś jeszcze się zgłosi :neutral:

PS2: Mam pytanie do organizatorów. Zakładając, że każdy kto bierze udział w konkursie zakłada, że może wygrać nagrodę... Po co mi kasa na fajerwerki w połowie stycznia?? To tak jakby dać bezzębnemu bon na pastę do zębów. Rozumiem, że ta data to "literówka", a może ten konkurs już dawno został rozstrzygnięty? :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM
Zgadza się to literówka kończy się 20 grudnia jak poprzedni konkurs w przypadku nie zgłoszenia się trzech osób konkurs zostanie przedłużony.

Pozdrawiam Serdecznie

Radziewicz Monika
Hurtownia Wulkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyniki w przypadku obu konkursów zostaną ogłoszone dziś wieczorem

Wszystkich biorących udział w konkursie uprzejmie proszę o przesłanie danych do wysyłki na adres admin@wulkanfajerwerki.pl

Pozdrawiam Serdecznie

Monika Radziewicz
Hurtownia Wulkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max do 21

Przy okazji prosiła bym uprzejmie osoby które zwyciężą o dosłanie nr tel jeśli tego nie zrobiły w celu ustalenia realizacji bonu byście mogli jak najszybciej dostać fajerwerki przed sylwestrem.

Pozdrawiam Serdecznie
Radziewicz Monika
Hurtownia Wulkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jakbym wygrał w konkursie i ogłoszenie wyników nastąpiło by jeszcze przed północą. A ja złożył bym zamówienie jeszcze przed północą. To te 50 PRODUKTÓW W OBNIŻONYCH CENACH! będzie działać na paczkę wygraną w konkursie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max do 21

Przy okazji prosiła bym uprzejmie osoby które zwyciężą o dosłanie nr tel jeśli tego nie zrobiły w celu ustalenia realizacji bonu byście mogli jak najszybciej dostać fajerwerki przed sylwestrem.

Pozdrawiam Serdecznie
Radziewicz Monika
Hurtownia Wulkan

Czekamy z niecierpliwością na wyniki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nastąpiła niejasność co do terminu prac...
Bylo napisane do 19 stycznia aa nagle sie zmieniło..
Termin powinien być przedłużony 1 czy 2 dni dłużej za te niedociągnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nastąpiła niejasność co do terminu prac...
Bylo napisane do 19 stycznia aa nagle sie zmieniło..
Termin powinien być przedłużony 1 czy 2 dni dłużej za te niedociągnięcia

To była zwykła literówka, więc nie ma mowy o nie dociągnięciach. Poza tym i tak na razie nie ma wyników, więc zamiast pisać niepotrzebne posty i tracic czas, wziąłbyś się do rboty, a nie zamieszanie wprowadzasz. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nastąpiła niejasność co do terminu prac...
Bylo napisane do 19 stycznia aa nagle sie zmieniło..
Termin powinien być przedłużony 1 czy 2 dni dłużej za te niedociągnięcia

To była zwykła literówka, więc nie ma mowy o nie dociągnięciach. Poza tym i tak na razie nie ma wyników, więc zamiast pisać niepotrzebne posty i tracic czas, wziąłbyś się do rboty, a nie zamieszanie wprowadzasz. :lol:

Popieram. Swoją drogą juz dawno po 21... :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wizualizacji już są - gratuluje zwycięzcom. Teraz ja siedzę jak na szpilkach, cz moje 6h pracy się opłaciło :D Czekamy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAMY ZA WSZYSTKIE NIEDOCIĄGNIĘCIA ZWIĄZANE Z TERMINEM ZAKOŃCZENIA KONKURSU ORAZ ZA OPÓŹNIENIE Z OGŁOSZENIEM WYNIKÓW WYNIKI UKAŻĄ SIĘ NA STRONIE 23:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr.

Na której stronie?

xSound spokojnie, to już ostatnie 15min czekania. Za pewne chodzi o tą stronę, czyli forum. Moje prawie odmrożone po nagraniach policzki też chciałyby wiedzieć czy ich poświęcenie się opłaciło :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRAGNIEMY PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA ORAZ TAK DUŻE ZAANGAŻOWANIE KTÓRE PRZYNIOSŁO WSPANIAŁE EFEKTY...

WYBÓR BYŁ BARDZO TRUDNY



1 MIEJSCE - xSound
2 MIEJSCE - PaulWinter

JEDNAKŻE ZE WZGLĘDU NA RÓWNOCZEŚNIE WYSOKI POZIOM PRZEDSTAWIONEGO FILMU UCZESTNIK ZIP OTRZYMUJE OD FIRMY DODATKOWĄ NAGRODĘ NIESPODZIANKĘ.

WSZYSTKIM JESZCZE RAZ GRATULUJEMY , CZEKAMY NA ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA ORAZ PRZYPOMINAMY O WYSŁANIU DANYCH NA ADRES ADMIN@WULKANFAJERWERKI.PL WRAZ Z NR. TEL

POZDRAWIAM SERDECZNIE
MONIKA RADZIEWICZ
HURTOWNIA WULKAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Pawłowi jednemu i drugiemu oraz Jarkowi, wykonaliście kawał dobrej roboty. A do Lublina jednak nie polecą dwa pierwsze miejsca, tylko 1 pierwsze i 1 drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHCIELIBYŚMY JESZCZE PODZIĘKOWAĆ UŻYTKOWNIKOWI Mlody , KTÓRY W RAMACH PODZIĘKOWANIA ZA WŁOŻONY TRUD OTRZYMUJE 10 % ZNIŻKI NA ZAKUPY W NASZYM W SKLEPIE DO WYKORZYSTANIA DO KOŃCA GRUDNIA 2009

HURTOWNIA WULKAN
MONIKA RADZIEWICZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie myślałem, że wygram ten konkurs robiąc ten film, ale jednak się opłaciło kilka godzin klnięcia na program, że się zacina :D.

Mój mail, już do Was poszedł, dziekuje, dziękuje, dziekuje!!!

Chciałbym pogratulować wszystkim filmów, odwaliliście kawał dobrej roboty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...