Skocz do zawartości

Lidl


Nostra

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko...POZYTYWNIE ZASKOCZENIE!
Nie żebym miał coś do SP(oczywiście to świetna firma),ale poziom jej oferty spadał co roku,a ostatnio można powiedzieć,że osiągnął już na prawdę niski poziom,więc w tym roku były duże obawy...a tu prosze,jak widać można!Oby więcej takich zmian...nie wiem czy pamiętacie,ale Polo Market też zmienił już 2 lata temu Hestie na Triplexa i Śmieszka,w Lidlu zmiana nie jest aż taka,choć i to cieszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na pewno gorsza pod względem ilości. Nie ma np. baterii Monstrum czy dobrej jakości petard.
Co do ''niedobitków'' z tesco, uważał bym na te produkty ze względu na to co pewnie przeszły w magazynach tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, pozytyw dla sieci sklepów Lidl :) Naprawdę dużą zmianę wprowadzili i wydaje mi się że opłacalną dla nich i dla nas. Bardzo pozytywne zaskoczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho Poki odwiedzi Lidla. Poki wierzy, że będzie tam produktów więcej niż jest w gazetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się b2 spodobała duże rozpryski tylko nie wiem czy jak na 10 strzalow nie za droga, szkoda że pokazali tylko jeden efekt rakiety moze jakby ktoś dorwał więcej to niech podrzuci
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początku chciałem się przywitać jako iż jestem nowym użytkownikiem :)

Byłem dziś specjalnie w Lidlu w Krakowie na Wielickiej i niestety fajerwerków jeszcze nie było (były inne artykuły Sylwestrowe), mam nadzieję, że jutro już się pojawią. Według mnie w tym roku Lidl obok PoloMarket i Berdonki ma najfajnieszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem dzisiaj w Lidlu i kupiłem rakietki R5 i zestaw ABC - zestaw trochę się różni od tego w gazetce lidla , a mianowicie zamiast "pchełek" jest JZ18 "trzaskające kulki" wygląd ma podobny do ex1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tez już byłem na zakupach w lidlu. Przeżyłem mały szok ,było wydzielone stanowisko w którym ekspedientka podawała towar ,co mi się bardzo podoba bo bynajmniej nie ma syfu i jakieś pajace nie mogą tym rzucać i robić innych dziwnych rzeczy. I kupiłem sobie takie cuś ładnego:>
dsc06930s.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...