Skocz do zawartości
  • 0

rodzice-niewyrozumiale istoty. plan za 250zł


roberto5455

Pytanie

Niestety, ale wolą wydac na dzieci w kambodży niż na petardy wiec z 350-400 zrobilo sie 250zł (z przesyłką) co daje równe 300zł za towar z fm (bez przesyłki, bez rabatu):

K0208 ACHTUNG
P7020 Crackling & peonia
JRC05 VADER
FC8003 Colour
TXB602 Backyard Fun
P0002A Diabełki plastikowe
JW07 MARS
JW05 PLUTON
JW168 IMAGINE
JW21 Condor
TXB382 Moździerz Specjalista
TXB612 Coco Rain

co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No co ty,Condor to bardzo ładna wyrzutnia niech ją zostawi;) ja bym wywalił z jego stuffu tylko plutona i marsa;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ej oceniasz wyrzutnie po filmie?? miałeś Condora w ogóle kiedyś?? ja miałem i stwierdzam że jest bardzo ładna.A Cudak jak to Cudak w jednym roku gorszy w drugim lepszy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Orbit on już ma w planie JW168;p

Chyba nie pisałbym gdyby nie miał nie??Ma wyznaczoną kase i sie jej trzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

postanowilem, ze wywalam vadera i za jego kase wymieniam k0208 na txp001.

pozatym chyba widze wszystko ok, bo jw168 i condor to obowiazkowe propozycje. bardziej sie zastanawialem czy wlasnie txb602 albo jakichs dodatków nie wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No co ty,Condor to bardzo ładna wyrzutnia niech ją zostawi;) ja bym wywalił z jego stuffu tylko plutona i marsa;]


dwie najlepsze wyrzutnie?? to właśnie one muszą zostać.

Jak zobaczę jeszcze jakieś brednie by napisać posta, to będę warnował.

PS: Roberto ułożyłeś bardzo dobry plan, możesz w pełni taki zostawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

"Najlepsze"??? to raczej jest pod znakiem zapytania;P pluton zawsze był słaby miałem go za tą cenę można o wiele lepszą wyrzutnię kupić chyba że w tym roku się poprawił...a Mars to przeciętniak.Widzę że nie można mieć własnego zdania itp i pomagać? wiem że "Uwielbiasz"te 2 wyrzutnie ale bez przesady... nic nie gadać najlepiej.... bo co powiesz to warn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak sie składa, że miałem porównanie na jednego sylwestra do wszystkich małych baterii jorga, to wiem co dobre a co nie. Mars to jedna z najlepszych baterii w tej cenie, tak samo pluton. Doświadczeni z tego forum z pewnością potwierdzą moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tam od razu warnować :smile: Koleś ma swoje zdanie, może ma wybredny gust i akurat ta bateria mu się nie spodobała.

Plan moim zdaniem bardzo dobry. Nie trzeba nic zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
"Najlepsze"??? to raczej jest pod znakiem zapytania;P pluton zawsze był słaby miałem go za tą cenę można o wiele lepszą wyrzutnię kupić chyba że w tym roku się poprawił...a Mars to przeciętniak.Widzę że nie można mieć własnego zdania itp i pomagać? wiem że "Uwielbiasz"te 2 wyrzutnie ale bez przesady... nic nie gadać najlepiej.... bo co powiesz to warn?

Miałeś marsa/plutona???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja miałem plutona i uważam że jest za***isty, efekty ogromne jak na 20mm a ja miałem ciarki przez ten crackling w każdym strzale :P a na koniec wyszedł taki jakby mały fan z 3 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Orbit..Tak miałem i nie zachwycił mnie tak bardzo.... ale obejrzałem teraz ten filmik i muszę zmienić zdanie o wyrzutni "Pluton"



Jeśli teraz ma on takie efekty,to zgodzę się z wami....Jest to dobra wyrzutnia.... Pasuje?:P :razz:




Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...