Skocz do zawartości
  • 0

Mam Problem/Sprawę ..


kasownik121@interia.pl

Pytanie

Słuchajcie mam sprawę .
Potrzebuję zrobić mini pokaz [tak ze dwie wyrzutnie] za 60-70 zł.
A i tu mam sprawę do Mpiwowskiego , masz może coś dobrego odsprzedać , lub gdzieś całoroczną tanią hurtownie znasz , hmm.?
Mam na to dwa tygodnie.

Z góry dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie mam nic odsprzedać. a najtańszy sklep jaki znam to fajerwerkimarket.pl

zamów tam dwie baterie. Może pogadaj jeszcze w sprawie przesyłki, tzn. gratisa byś nie brał, a za to miał niższą wysyłkę. wtedy było by to 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Gratisy są od 100 zł...

LAMPA ALLADYNA - JF07
MACRO COSMOS I - SM9817
BIG BANG MARS - JW07
+ przesyłka
===
55,4 zł

Wychodzi drogo, ale lepszy rydz niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok. Już zamówiłem , 3 Big Bang - Mars.. trudno .
Tylko teraz tak , chciałem zrobić tak aby te wyrzutnie połączyć lontem [Lont Posiadam ], aby odpalały się jedna po drugiej , tzn , kiedy się skończy jedna aby odpaliła się druga. ...
Da się to zrobić .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wpisz sobie na youtube.pl hasło JW07 MARS i ogladajac filmy zapisuj czasy, potem dodaj wszystkie i podziel przez ilość.Potem połącz dobrze z lotem i powinno wyjść dobrze, choć to tylko wyrzutnie amatorskie i nigdy nie wiadomo co z nich wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Można też inaczej. Wystarczy zdjąć z wyrzutni papier i bedziesz widział jak są poszczególne ładunki połączone. W ostatnim (w tym do którego dochodzi tylko 1 lont) zrób delikatnie dziurke na dole i włóż swój lont a drugą końcówke swojego lontu daj do lontu drugiej wyrzutni. Wypali na 100%. Już tak robiłem. Jeśli chcesz, żeby było bez przerwy to poprostu zamiast dawać własny lont włóż w tamtą dziurke lont odpalający kolejną wyrzutnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Właściwie to nie widzę szczególnych zalet takiego rozwiązania. Po pierwsze w ten sposób osłabia się konstrukcje wyrzutni i jest większe prawdopodobieństwo że się rozleci. Po drugie jest mniejsza powierzchnia styku z lontem. Lont który wychodzi z wyrzutni jest dłuższy, niż ten pomiędzy ładunkami. A im większa powierzchnia styku, tym mniejsza szansa na odłączenie się lontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Postaram ci się to wytłumaczyć. Zakładając że masz lont 1cm/s to musisz obejrzeć kilka filmików z tymi wyrzutniami i i np wiesz że na jednym filmiku strzelała 23 sek na drugim 20 sek a na trzecim 24 sekundy. Wyliczasz z tego średnią czasu (chyba wiesz jak się liczy średnią arytmetyczną ) następnie wychodzi ci załóżmy 22 sekundy. Teraz odmierzasz 20 cm (mówię tutaj o 1 cm/s) lontu (zawsze dawaj trochę mniej lontu niż ci wychodzi czasu tym sposobem unikniesz przerw) i łączysz pierwszą z drugą wyrzutnią a następnie drugą z trzecią. Lonty mają mieć jak największą powierzchnię styku. Ma to wyglądać tak: http://img12.imageshack.us/i/instrukcja1.jpg/ łącznie powinieneś zużyć 40 cm lontu.


UWAGA To są wartości przykładowe sam musisz obliczyć średnią czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...