Skocz do zawartości

KONKURS - sponosorwany przez TOP10 ZAKOŃCZONY


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Zip już nie może brać udziału w kolejnych konkursach...
Utwory nie będą udostępnione.
Utwory nadesłane przechodzą do kolejnych etapów wiec proszę nie przysyłać tych poprzednich utworów.
Wiadomo im więcej tym większe szanse na wygrana!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie będą ? Aż taka tajemnica ?


bo taka jest decyzja, i TOP10 nie pozwoliło.
zresztą to oni wybierali...
moje typy były trochę inne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj postów , wapster wyraźnie napisał , że firma TOP10 nie udostępni tych utworów . Ten konkurs nie jest dla nich za darmo więc po co mieliby udostępniać utwory dla konkurencji która wejdzie na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale was ścięło na wieść, że wygrałem rakiety. Nie wiem czy z zazdrości, ale szanowny kolega kameleon na GG wyzwał mnie od frajerów. Ale... mam to gdzieś.
Tak, rakiety doszły do mnie. Wysyłka była w poniedziałek, doszły wczoraj (środa) Paczka starannie zapakowana. Musiałem trochę się namęczyć, żeby rozpakować :mrgreen:

Pozdro :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale was ścięło na wieść, że wygrałem rakiety. Nie wiem czy z zazdrości, ale szanowny kolega kameleon na GG wyzwał mnie od frajerów. Ale... mam to gdzieś.
Tak, rakiety doszły do mnie. Wysyłka była w poniedziałek, doszły wczoraj (środa) Paczka starannie zapakowana. Musiałem trochę się namęczyć, żeby rozpakować :mrgreen:

Pozdro :razz:


Kolega kameloen widocznie jest gówniarzem i ja bym mu dał już dawno tutaj na forum bana. ;)

Gratuluje ;)

Mam nadzieję że odpalisz jakąś rakietkę w niedalekim czasie i nagrasz filmik? :co_jest:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wygrał w trzecim terminie?

Skoro Wap jeszcze nie napisał to nie trudno się domyślić że jeszcze nie ma zwycięzcy III etapu :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...