Skocz do zawartości

Co lepsze pokaz czy pojedyncze odpalanie??


firawerkoman

Co być wybrał?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Pojedyńcze odpalanie
      60
    • Pokaz amatorski
      33


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wole odpalać osobno bo więcej zabawy a to rakietka później coś tam itd.. Chociaż taki pokaz bardziej jest efektywny.


Raczej efektowny..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole odpalać osobno bo więcej zabawy a to rakietka później coś tam itd.. Chociaż taki pokaz bardziej jest efektywny.


Raczej efektowny..

No tak :roll: efektowny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę odpalać pojedynczo mam z tego większą zabawę a o to w tym chodzi aby się bawić i czerpać z tego radość :grin: Ale wiadomo że chodzi o kase w dużej mierze jak ktoś zakupi duży staff to robi pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Najlpeiej wziąść odpalanie elektryczne i pod jakąś muze dostosować niejest to trudne :) ale fachowcy lepiej jak to zrobią bo to prawdopodomnie jest nielegalne ;/ no chyba ze robisz dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Oczywiście, że pokaz. Jeśli coś odpalam pojedynczo to: a) nie jest to sylwester, B ) testuję jakąś wyrzutnię, c) kupiłem jakąś pierdółkę dla zabawy. Ponad to w pokazie lubię łączyć różne rodzaje fajerwerków. Stosuję nie tylko wyrzutnie, ale też rzymiaki, fontanny, a nawet stroboskopy.

Przeciętny człowiek na pewno zauważy różnicę. Mam za sobą trzy amatorskie pokazy, z czego dwa sylwestrowe. Na obu miałem przynajmniej jednego widza - przypadkowego przechodnia, który celowo zatrzymał się i zaczekał jeszcze przed rozpoczęciem pokazu (jeden facet z córką czekali około 10min :) ). Przyczyną może być to, że fajerwerki na pokaz wyglądają nieco inaczej niż tradycyjne i trochę czasu zajmuje ich wypakowanie z samochodu, ustawienie, sprawdzenie itp. Oczywiście byli też koledzy. Miło wspominam moment, gdy jeden z nich powiedział, że jest mile zaskoczony, bo myślał, że będę chodził i to wszystko podpalał po kolei, a tu taki pokaz. B)

PS: Sam się sobie dziwię, że nie odkryłem tego tematu wcześniej. Sorry za odkopanie. Rozbawiła mnie nieco ta wątpliwość w to, że Vel przygotuje kilkuminutowy pokaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 głosów na pojedyncze odpalania, to głosy osób, które nie robiły jeszcze pokazów.

Zupełnie inne emocje wywierane są po obejrzeniu 1 wyrzutni, która trwa 30 sek. co 5 min., a inne gdy mamy 5 minut ciągłego strzelania ( które można wykonać nawet na upartego i za 200 zł ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na obu miałem przynajmniej jednego widza - przypadkowego przechodnia, który celowo zatrzymał się i zaczekał jeszcze przed rozpoczęciem pokazu (jeden facet z córką czekali około 10min :) ).


Haha, to tak jak u mnie. Po małym pokazie. Na następny pokaz - duży, zaprosiłem około 10 osób :D i Przyszli. Czekali bo czekali (jakąś godzinę). Ale po pokazie byli zachwyceni. Tak jak spora publika pobliskiego wieżowca. Jedna nawet wydarła się na całą ulice (to było piękne). Dla takich chwil warto zrobić pokaz. Teraz tylko pokazy będę robił, pojedyncze strzelanie nie wchodzi w grę. Efekt 1000 razy lepszy, za tą samą cenę. :rolleyes:


Najlpeiej wziąść odpalanie elektryczne i pod jakąś muze dostosować niejest to trudne :) ale fachowcy lepiej jak to zrobią bo to prawdopodomnie jest nielegalne ;/ no chyba ze robisz dla siebie :)


Jak nielegalne?? Oczywiście, że legalne. Jeśli tylko użyjesz produktów NWP. Wszystko jest legalne ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiśćie, że lepiej wszystko połączyć "sznurkiem",oczywiście jak się ma troszkę wyrzutni.Odpalić i podziwiać efekty, a nie czekać kiedy skończy strzelać wyrzutnia i biegać cały czas, zaczynając Nowy Rok spocony pod pachami... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę jak vel napisał.

Na Sylwka 2009/09 miałem już więcej niż normalnie wyrzutni coś koło 14. Pokazu nie zrobiłem, a latałem za każdym razem żeby odpalić aż w końcu wujek podbiegł z drugą wyrzutnią i mówi odpal na raz. Wtedy wiedziałem że ich to nie satysfakcjonuje (no może po za finałową jw402 B) ). Na Sylwka 2009/10 zrobiłem pokaz fakt że wydałem dużo więcej niż na poprzedniego sylwestra ALE przechodnie tak jak mpi pisałeś czekali około 20minut aż wszystko przygotuję. Z balkonów krzyczeli itp itd ale co najważniejsze po tym sylwku tata sam powiedział że "ładne były te fajesrwerki" co usłyszałem pierwszy raz. Pokazów robiłem coś koło 4 z czego jeden za 150 pln 3 minutowy, efekt super jest film na yt. inne z pojedynczych rurek wyrzutni łączonych Quickmatchem w Fan i I za 30 PLN xD i też zrobił duże wrażenie. Filmu nie ma bo nie chciało mi się nagrać :unsure: Zdecydowanie większe wrażenie jest na publice robiąc pokaz zresztą dla mnie też bo kiedy to wszystko wypala jak planowałem to uczucie jest niesamowite, te planowanie przygotowanie itp.


Wracając do tego pokazu za 30pln to zrobiłem na finał fan z 5 rurek, sam pokaz był malutki a finał jak w pokazie za co najmniej 200pln xD

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z początku byłem sceptycznie nastawiony do zrobienia pokazu i uważałem to za totalną głupotę,bo myślałem że lepiej strzelac pojedyńczo(owszem,ale dla osób o naprawdę małym budżecie),ponieważ odpalam kiedy chce i gdzie chce.Kiedy zrobiłem w tego sylwestra swój pierwszy pokaz,postanowiłem,że od tej pory będę robił tylko pokazy.Dlaczego?
Zrobic swój pokaz to piękna rzecz,bo wiesz że poświęciłeś na niego dużo czasu,dobieranie wyrzutni,łączenie,uzbierałeś na niego swoje kieszonkowe.No i w dodatku sylwester jest raz w roku dzięki czemu to staje się bardziej "magiczne" i na koniec możesz podziwiac swoją pracę i byc z siebie dumny i miec tą satysfakcje że wszystko poszło po Twojej myśli jak tego sobie planowałeś,a na koniec masz dodatkową radośc że się to komuś podobało :)
W tym roku zrobiłem pokaz za ok.300zł i stwierdziłem,że połączenie wyrzutni jest bardzo proste i wszytko to tak naprawdę zależy od naszej pomysłowości... :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz świetna sprawa. Choć po 2 latach pokazówek w planie na ten rok było pojedyńcze odpalanie tylko dla najbliższych, zostałem w pełni zmobilizowany przez znajomych. Co więcej w tym roku nie łączyłem wyrzutni, a jedynie ograniczyłem się do obserwowania strzelajacych wyrzutni. Wyszło wyśmienicie i jest to proste, kosteczki strzelały bez przerwy i po sobie. Jest jednak minus. Efektów to za dużo nie widziałem. Niektórych wyrzutni nie widziałem wogóle, inne po części. Jednak radość daje mi możliwość wykonania takiego pokazu i poczucie dumy, ze jestem w stanie na takich produktach zorganizować takie widowisko, które jest wyróżniającym się "strzelaniem" na moim i graniczącch osiedlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również dam głos na pojedyńcze odpalanie . Chociaż nie robiłem pokazu :-) a jeżli dysponowałbym 1000zł to pewnie za ok 700zł pokaz reszta do zabawy i pojedyńczego strzelania ;=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tegorocznym sylwestrze stwierdzam, że najlepiej w sylwka mieć i pokaz (nie taki wielki tylko taki mniejszy i pojedynczo odpalać jakieś sekwencje, jedna się kończy 2 zaczyna) i także mieć co odpalać w systemie pojedynczego odpalania. W takiej sytuacji wyjdzie najlepiej bo będzie i zabawa i ładne show. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...