Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

rakiety do 200 zł fajerwerki korsarz


pokepim

Pytanie

Hejka znowu ja P tak jakieś 9 miesięcy temu pisałem o stuffie do 1000 no i teraz potrzebuje jakichś fajnych rrakiet do niego, bo wole w tym roku moździerze i rakiety niż wyrzutnie, bo sie dłużej strzela :) No więc zastanwiałem sie nad imagine, coś z biedry, moździerze z hesti ( te co poczwórne)
No i tak
Rakiety i moździerze to bedzie połowa stuffu wiec jakieś 500 zł
No i
Moździerze z hesti to koło 300
No i teraz jakieś rakiety z jorge przez fajerwerki korsarz, tylko jakie? POradźcie mi :P tak do 200 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moim zdaniem (choć wiem że to nie na temat) to bez sensu wydawać aż tyle na rakiety itp. Masz do dyspozycji około 1000 jest to sporo kasy, ja mając stuff za 600 PLN miałem rakiet około 25 reszta to wyrzutnie, jednak jak się odpalało rakiety to się trochę nudziło bo w podświadomości wiedziałeś że za chwile masz piękne wyrzutnie. Ja na twoim miejscu kupiłbym tylko moździerz za 300 PLN skoro tak bardzo go chcesz a za resztę wyrzutnie. Odpowiednio układając swój stuff możesz mieć też dużo wyrzutni mniejszych, większych itp. Ja na sylwestra 07/08 też byłem napalony na rakiety 70% mojego stuffu to właśnie one a za resztę jakieś mniejsze wyrzutnie i wiesz co po tym miałem pewien niedosyt ciągnący się przez cały rok uwierz mi nie jest to przyjemne uczucie. Ja mając stuff za 600 PLN strzelałem wyrzutniami przez około 30 minut (koszt samych wyrzutni to około 450 PLN) od tamtego sylwestra przekonałem się że lepsze są wyrzutnie tym bardziej że widowni powoli się zaczyna to nudzić gdy masz do odpalenia 50 rakiet. Napisz temat że chcesz wyrzutnie za no 650 PLN to wymyślimy ci taki plan że mucha nie siada :razz: . Dwa lata temu 80% forum myślało że rakiety są najlepsze jednak teraz 80% forum że jednak wyrzutnie.

Przemyśl to jeszcze raz zastanów się nad zaletami i wadami tego co chcesz zrobić.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1x Thunder
1x Whistling
2x Imagine
2x Small Star Rockets
1x Festival
1x Voo Doo
1x Neon
----------------
197,10
----------------
Razem masz 56 rakiet z rozpryskiem i 144 gwiżdżących rakietek. Według mnie to najlepszy możliwy wybór za tą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

polecam te:
http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_...104&lang=pl

http://fajerwerkimarket.pl/go/_info/?user_...102&lang=pl

strzelałem i delikatnie powiem ze efekty kosmiczne;) triplex zaszalał w tym roku!!

co do rakiet poczekaj trochę a na FM pojawia się rakiety triplexu ponad 2,5', kuliste, oraz podwójnie kuliste

Na zachętę zapodam kilka fotek.....

dsc00041m.th.jpg dsc00043sf.th.jpg dsc00051mk.th.jpg

to są tylko 3 rodzaje...
łącznie będzie 7 różnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja:

JR24 Speed IV 24,90 zł
3775 Voo Doo 14,90 zł
JR31 Thunder 19,90 zł
N63501 Dragon Queen Rocket 22,40 zł
N3501 Cassiopeja 22,90 zł
6842 Jupiter 23,10 zł
JR29 Big Day 79,00 zł

Razem ok. 207 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli popełniasz już jeden błąd kupując rakiety za taką kwotę, to nie popełniaj drugiego w postaci kupna w drogim sklepie z małym wyborem czyli na korsarzu. Zamiast moździerza z hestii za 300 zł ( !? ) możesz kupić na fajerwerkimarket.pl moździerze P0612, TXB546, TXB382 czyli 34 pociski za 92.5 zł. Tyle to będzie i tak za dużo i jestem prawie pewien że nie będzie Ci się chciało wystrzelać wszystkich pocisków w sylwestra. Do tego kilka zestawów Triplexa ( słuchaj się Wapa, on testował te rakiety i jak On coś poleca to rzeczywiście musi być warte polecenia ! :smile: ). I tym sposobem ok 200 zł będziesz miał więcej albo do kieszeni albo na wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...