Skocz do zawartości
  • 0

Stuff 09/10


Ponq

Pytanie

Witam.

Chcialbym abyscie pomogli mi w wyborze stuffu na tegorocznego sylwka. Kwota, ktora obecnie dysponuje to 300 zl. Chce aby znalazlo sie tam wszystkiego po trochu (czyt. i efekty, i zabawa). Zakup bede robil na fajerwerkimarket.pl.

Czekam na wasze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Powiem częsc stuffu jakie możesz kupic

-Rakiet speed IV-miałem i polecam
-Dragon Quen racket (rocket) nie pamiętam jak się pisze-miałem i tez polecam
-Możdzieź JW47-miałem i zarąbisty efekt bo na całe niebo
-Sfinks nie wiem czy można kupic an fajerwerkimarket ale w biedronce tak
-dla zabawy hot i arctic fajne wyrutnie też będą w biedronce

Nie kupuj czasem thunderów bo mi tak w tamtym roku polecali objeżdziłem pół miasta znalazłem kupiłem dwie paczki i straciłęm 48zł bo było to takie gówno z 24 sztuk 4-5 wtystrzeliły na ziemi bo nie miały siły się poderwa, z 6-7 poleciało i skręcało waląc w dachy lub drzewa ,z 2-3 sztuki podkleciały z 2 matry i wybuchły czyli można powiedziec ze nie wypał i wybuch jest malutki jak by taki speed 4 wybuchła na ziemi to by na pół ulicy było iskier itp. a od thunderów to od rakiety waliły te iskry z 3-4m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie kupuj czasem thunderów bo mi tak w tamtym roku polecali objeżdziłem pół miasta znalazłem kupiłem dwie paczki i straciłęm 48zł bo było to takie gówno z 24 sztuk 4-5 wtystrzeliły na ziemi bo nie miały siły się poderwa, z 6-7 poleciało i skręcało waląc w dachy lub drzewa ,z 2-3 sztuki podkleciały z 2 matry i wybuchły czyli można powiedziec ze nie wypał i wybuch jest malutki jak by taki speed 4 wybuchła na ziemi to by na pół ulicy było iskier itp. a od thunderów to od rakiety waliły te iskry z 3-4m.


A mi na 3 paczki thunderów i 2 perfectów wypaliły wszystkie - dziwne nie ?

Co do planu , 300zł to nie mało i może się znaleźć jedna większa wyrzutnia i kilka mniejszych a do tego petardy etc. :

-Piccolo
-FP3 New
-FP8
-JC02
-FC4001-4 - mix fontann
-JF06 Fantazja
-T6238
-JRC5678 Mix rzymiaków
-R20072 Perfect
-Speed IV
-VooDoo
-JW47 SA
-SM2125 MC II
-JW07 mars
-JW168 Imagine
-SM9807 Tyrant
-JW25 Cudak
-JW92 Korsarz

Plan pisałem na oko , więc nie wiem czy tu jest 300zł czy troche więcej , ale masz wszystko co chcesz(czyli każdego po trochu) i na dodatek same świetne produkty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja:

Wyrzutnie:

MACRO COSMOS I - SM9817 - 9,5zł
BIG BANG MARS - JW07 - 14zł
GULIWER - SM9858 - 21zł
BIG BANG PLUTON - JW05 - 22zł
CONDOR - JW21 - 32,90zł
SAMURAJ - RSB734 - 33zł
RED METEOR - SM9882 - 12zł
SATURN MISSILES - JW01 - 2,6zł

Zestawy:

PHYRO-MIX - JA044 - 29,90zł

rzymskie:

MAGICAL SHOT 20 - T6238 - 6,90zł
RZYMSKIE OGNIE 20 STRZ. - JRC04 - 6zł

petardy:

PICCOLO CORSAIR - JC01S x5 - 4,75zł
JAJA DINOZAURA - FP1 ( 20 szt. ) - 3,80zł
KARABINEK JC200 ( 1 szt. - 200 strzałów ) x2 - 8zł
KARABINEK 700 STRZAŁÓW - 302 ( 10 x 70 strzałów ) - 4,90zł
FP10 WARIATKA ( 20 szt. ) - 7,90zł

fontanny:

BALLET - JW11 - 4,8zł
SILVER CASCADE - JF04 ( 2 sztuki ) - 3zł
FANTAZJA - JF06 - 4,90zł
LAMPA ALLADYNA - JF07 - 7,90zł

rakiety:

DRAGON QUEEN - N63501 - 21,5zł
THUNDER - JR31 - 19zł
IMAGINE - JR12-3 - 9zł

różne:

JM-02N KAMIKADZE (2 szt.) - 3zł
P7022 CRACKLING BLITZ (6 szt.) - 6,10zł


==================================
razem około 298,6zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie kupuj czasem thunderów bo mi tak w tamtym roku polecali objeżdziłem pół miasta znalazłem kupiłem dwie paczki i straciłęm 48zł bo było to takie gówno z 24 sztuk 4-5 wtystrzeliły na ziemi bo nie miały siły się poderwa, z 6-7 poleciało i skręcało waląc w dachy lub drzewa ,z 2-3 sztuki podkleciały z 2 matry i wybuchły czyli można powiedziec ze nie wypał i wybuch jest malutki jak by taki speed 4 wybuchła na ziemi to by na pół ulicy było iskier itp. a od thunderów to od rakiety waliły te iskry z 3-4m.


A mi na 3 paczki thunderów i 2 perfectów wypaliły wszystkie - dziwne nie ?

Co do planu , 300zł to nie mało i może się znaleźć jedna większa wyrzutnia i kilka mniejszych a do tego petardy etc. :

-Piccolo
-FP3 New
-FP8
-JC02
-FC4001-4 - mix fontann
-JF06 Fantazja
-T6238
-JRC5678 Mix rzymiaków
-R20072 Perfect
-Speed IV
-VooDoo
-JW47 SA
-SM2125 MC II
-JW07 mars
-JW168 Imagine
-SM9807 Tyrant
-JW25 Cudak
-JW92 Korsarz

Plan pisałem na oko , więc nie wiem czy tu jest 300zł czy troche więcej , ale masz wszystko co chcesz(czyli każdego po trochu) i na dodatek same świetne produkty...


Powiem ci że bardzo dziwne wiesz mój kolega też miał paczkę thunderów i tez miał pare niewypałów.Może nie wierzysz że miałem thundery albo coś ?
Ale ja się przekonałem nie dam sie na muwic na te fajansiarskie rakietki porównanie spped 4 thunder to thundery nie mają nwet 1/4 tego co speed 4 jk bym wiedział to zamiast tych dwóch paczek to bym kupił sobie dragon queen rocket i jakąs wyrzutnie i by było o niebo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja nie powiedziałem , że Ci nie wierze , tylko ździwiło mnie trochę aż tyle niewypałów...
Mogło być to winą złego ich przechowywania , bądź seria była fabrycznie uszkodzona , przez co były niewypały i słabe efekty.

Mnie na przykład zdarzył sie niewypał w wyrzutni za 300zł (Achillesa).

Mimo wszystko uważam , że Thundery są świetnymi rakietami(tak jak i perfecty) i na pewno bardziej opłaca się dać 22zł za 12 rakiet niz 20zł za 4 rakiety o porównywalnym efekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zgadzam sie z przedmowca rakiety Thunder sa rewelacyje, za takie pieniadze nie znajdziesz chyba lepszych.(Sam mialem 2 opakowania i zadna rakieta nie zawiadla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...