Skocz do zawartości
  • 0

Stuff - Pomoc


Drummer

Pytanie

Witam,ułozyłem juz sobie wstępny plan na Sylwka 09/10:

WYRZUTNIE;

JW39 NG9
JW63 NG16
JW87 Exclusive Collection
JW90 SoF
JW56 SoF
JW59 SoF
JW401 Exclusive Collection
JW402 SoF

RAKIETY;

JR25 Exclusive Collection
N3504 Golden Life

Chciałem zapytać;Czy dobrze wybrałem i ile by mnie to wyniosło hurtowo,ponieważ mam zamiar kupować w hurtowni,a niemam dostępu do aktualnego cennika.
Jeśli byście coś zmienili to piszcie :cool:

Pozdrawiam Drummer!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Małe zmiany bym poczynił. Mianowicie JR25 Exclusive Collection na dragon queen rocket. tylko tyle.

Co do ceny. to za wszystko zapłacisz: około 820zł.

Oczywiście zmienia się to non stop. Ostateczny cennik będzie w najbliższych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie sugeruj się czy punkt w którym kupujesz ma status hurtowni czy nie bo on nie oznacza hurtowych cen. Dodatkowo hurtownicy nie kupują po cenach takich jakie są w cenniku. To są jedynie ceny wyjściowe i trudno żeby akurat po takich sprzedawali. Nie wiadomo też czy akurat ta hurtownia ma asortyment Jorge i to taki który wybrałeś. Chyba że byłeś już w tej hurtowni i wiesz że będzie to co chcesz i po takiej cenie. Dodatkowo cenniki które krążą po forum są dawno nie aktualne. Nowe mają być sporo wyższe i tak naprawdę nikt jeszcze nie wie ile mogą wynosić podwyżki, jeżeli w ogóle będą. Ja radziłbym Ci bardziej szukać cen w sklepach internetowych np. fajerwerkimarket.pl, gdzie znajdziesz fajerwerki jeszcze po niskich cenach ( takich jak w zeszłorocznym cenniku hurtowym bądź niższych ), a w sprawie wyrzutni których nie ma to zawsze możesz tam zadzwonić i się zapytać kiedy będą, bo teraz chyba jeszcze nie będziesz kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Plan masz bardzo dobry, widać że stawiasz na jakość, ale wywalił bym rakiety JR25 zamiast JR25 weź Dragon Queen Rocket bądź speed IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ale wywalił bym rakiety JR25 zamiast JR25 weź Dragon Queen Rocket bądź speed IV


Akurat te rakiety zostały mi z zeszlego sylwestra,może zrezygnuje z JR25 i N3504 na rzecz ,np JR27 lub JR29, jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli chodzi o mnie to ja rakiety kupuję na drugi dzień :wink: w pierwszym dniu wystrzelę wszystkie wyrzutnie itp. a na drugi dzień zostawię sobie Rakietki dla zabawy;) a co do tych rakiet jak chce wszystko wystrzelać w Sylwka to niech zrezygnuję z rakiet i niech kupi Wyrzutnię jak mówi Mpi,a jak chce coś do zabawy na drugi dzień to oczywiście rakietki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prawdopodobnie będę zamawiał pod koniec września na fajerwerkimarket.pl za ponad 500zł ,wiec bede miał do dyspozycji 60zł na gratisy,co mógłbym wziąć za tę kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja proponuje baterie np. takie zestawy:

typ 1:

- MACRO COSMOS II - SM2125
- GULIWER - SM9858
- EXLUSIVE COLLECTION - JW87

typ 2:

- REVOLUTION - JW163
- JW07 Mars

typ 3:

- NEW GENERATION 9 - JW39
- MACRO COSMOS II - SM2125

typ 4:

- SHOW OF FIREWORKS - JW66
+ małe pierdółki

takie propozycje. Produkty wybierałem tylko takie, które sa aktualnie w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...