Skocz do zawartości

130 King Kong


corni1991

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

wie ktoś może jakie efekty mają te rakiety i ile tam tego jest?? Opłaca się go kupić czy lepeij kupić sobie festival i jakies rakiety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego foto mogę powiedzieć że jest tam wyrzutnia rzymskich ogni bingo ( 100 strzałów, wartość około 7 - 8 zł ), fontanno - wyrzutnia fantazja ( cena około 5 zł ), jakaś fontanna stożkowa, cylindryczna, dziwne pudełeczko ( podejrzewam że jakaś wyrzutnia ) i około 14 rakiet ( podobne do tych z zestawu festival z tym że tutaj mamy 3 rakiety kuliste ). Nie sądzę żeby ktoś z userów forum miał tan zestaw bo napisałby o tym.

Jest to zestaw z jorge'a. Daje link http://www.jorge.pl/showprod.php?cat=2&amp...=7&prod=314 , jesli ktos mial stycznosc z tym zestawem prosze napisac czy warty jest swojej ceny

Cena od 79,51 zł do 97,00 zł


Nie sądze bo cena hurtowa to 95 zł :lol: . Ciekawe gdzie mógłby być za 80 zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dość że drogi to jeszcze nigdzie nie można go znleść. W tym roku w tesco był zestaw identyczny jak king kong i nazywał się jumbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że drogi to jeszcze nigdzie nie można go znleść. W tym roku w tesco był zestaw identyczny jak king kong i nazywał się jumbo.


Mozna go latwo dostac byl w tym roku w Geancie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

W tym roku jest w Tesco. Ale po 170 złotych, nawet można spłacać na raty ;) Mysle, że jest to zestaw dla bogatych i dla tych co nie znają się na fajerwerkach ;]

King-Kong :
-16 rakiet
-rzymski ogień
-fontanna
-fontanna stożkowa
-wyrzutnia 100 strzałów
-wyrzutnia 48 strzałów
-fontanna+wyrzutnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Opłaca się. Chcę go sobie kupić tylko że musze jechać do Poznania bo w WRC nie ma:/ Sprawdzałem w różnych sklepach inter. jego ceny... zaskoczyła mnie oferta fajerwerkimarket bo tak kosztuje 128zł i to w przecenie z 256zł :roll: Dobrze by było żeby ktoś dał filmiki tych artykułów które są w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie nad kupnem King Konga ale gdy go zobaczyłem na bazarku to wcale nie wygląda tak fajnie jak na ulotkach rakiety to jakieś nieznane wszystko mało poukładane chyba lepszym wyborem jest Festival chociaż może tylko ten sklep w którym ja byłem miał akurat taki egzemplarz King Konga. Rozumiem że będziesz robił zakupy w intermarche jeśli tak to zobacz jak to wszystko wygląda i podejmij ostateczną decyzje na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...