Skocz do zawartości

Najlepszy sklep internetowy.


Najlepszy sklep internetowy?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • www.fajerwerkimarket.pl
      18
    • www.fajerwerki-korsarz.pl
      16
    • Inny (Podaj w poście)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Jaki jest dla was najlepszy sklep internetowy.Bierzcie pod uwagę asortyment, ceny ,jakość przesyłki(żeby produkty nie wyglądały Cytuję"Jakby ktoś po nich skakał").Nie kupowałem jeszcze w internecie ale mam zamiar to zrobić za rok, a dla mnie wydają się nabardziej zaufane 2 strony czyli www.fajerwerkimarket.pl oraz www.fajerwerki-korsarz.pl. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam fajerwerki-korsarz.pl
Miły kontakt, tanie fajerwerki, przesyłka 30zł (dla kupujących z Bielska-Białej i Krakowa dowóz gratis)
Kupowałem tam na sylwka 08/09 i naprawdę ten sklep jest godny polecenia. Akurat Condorów zabrakło to zostałem powiadomiony o tym, że paczka przyjdzie później. Nie wcisneli mi żadnego zamiennika! Polecam! :wink:
Gratis jest 10% od sumy zakupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ja żadnego gratisu nie dostałem a zamawiałem za ok 400zł ;|
Powiedz że wymusiłeś gratis przez gg i nie wprowadzaj ludzi w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wymusiłem ale trzeba było pomyśleć o gratisie. To jeszcze było przed taką promocją że do każdej paczki jest gratis. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się raczej w sklepy internetowe nie bawie , bo może i to wygodne , lecz ceny są wygórowane , a z towaru muszę być zadowolony w 100%.
Co roku kupuje w hurtowni , która ma najlepszy kontakt z Jorge , ceny są hutowe , a dostępność jak najwyższa(nawet magazyny Jorge nie maja 100% produktów , które są w ofercie).
Ja stawiam na hurtownie , których siedziby znam i mam dużą pewność , że nikt nie da mi 70% zamienników gorszych niż orginalnie zamówiony towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fm, ja zamawiałem już dwa razy przez internet. Raz miałem ceny hurtowe i żadnych zamienników, za drugim razem dobre ceny, 2 wyrzutnie gratis i również brak zamienników.

Natomiast każdy chyba pamięta Twoją hurtownię, gdzie 50% towaru to gorsze zamienniki :lol:

ot - z wyżej wymienionych lepszy jest chyba sklep fajerwerkimarket.pl - ceny są nawet przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie fajerwerki korasrz, po pierwsze ostatnio kamelon mówił że mają jedengo pracownika już no to z pewnością sie nie wyrobią i tym bardziej, że ten sklep jest jakiś dziwny bo raz chcą pesel raz nie i tłumaczą się ze nie przysłałeś peselu dlatego nie wysłali wczesniej... mimo że inni nie przysłali wogólei a i tak dostali to jakaś dziecinnada i już nie mowiąc o felixie ktory dostał paczke dzień przed no huhu
Wole wydać troszkę więcej i byc pewny co do stuffu niz wydac troszke mniej i bac sie ze styff przyjdzie po sylwku -_-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osobiście za zamawiałęm fajerwerki korsarz ale kuzyn zamawiał i poleca.Przyszło mu wszystko i bez żadnych zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
zdecydowanie fajerwerki korasrz, po pierwsze ostatnio kamelon mówił że mają jedengo pracownika już no to z pewnością sie nie wyrobią i tym bardziej, że ten sklep jest jakiś dziwny bo raz chcą pesel raz nie i tłumaczą się ze nie przysłałeś peselu dlatego nie wysłali wczesniej... mimo że inni nie przysłali wogólei a i tak dostali to jakaś dziecinnada i już nie mowiąc o felixie ktory dostał paczke dzień przed no huhu
Wole wydać troszkę więcej i byc pewny co do stuffu niz wydac troszke mniej i bac sie ze styff przyjdzie po sylwku -_-'


W marketfajerwerki.pl jest zatrudnionych 5 pracowników a jeden który odpowiadał za sklep internetowy został zwolniony zastopi go w najbliższym czasie nowy pracownik . Więc nie piszcie głupot, że nie trzeba peselu . Pierwszy raz trzeba podać ale przy następnym zamówieniu jak jestes zarejestrowany wysyłamy bez werfikacji. kolega felixie zamówił na ostatnią chwile więc nie dziw się ,że dostał dzien przed sylwkiem . A dziecinnadą jest pisać plotki jak stara przekupa a nie sprawdzić fakty . Pozdrawiam Marcin :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...