Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Dobry pokaz bedzie ?


sQbaniec

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

Czlowieku... Ledwo się styczeń rozpoczął. 356 dni do sylwka a wy już wszyscy prosicie o pomoc plany chcecie a 80 % z tych planów nie dojdzie do skutku.

Nawet ok. Ale ta wyrzutnia rzymskich to jaka ma być ? Ja bym ją puścił zaraz po wulkanie reszta w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Felix... mam teraz fundusze... i kupie sobie wszystko teraz i nie musze sie martwic tak jak ty ze paczka nie dojdzie na czas :)
W grudniu na gwiazdke tez jakies prezenty trzeba kupic a to nie mały wydatek....( w moim przypadku)


Nom racja lepiej puscic rzymiaki po wulkanie :)
Dzieki.... i o taka pomoc prosiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wziołes pod uwage tego,że magazyny będą puste xD,bo chyba nie przychodzi paczka z Chin w środku roku ?
Ja tez rysuje sobie różne plany,ale nie wiem który mi wyjdzie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurde jak mówi że chce teraz to teraz a nie że będą magazyny puste czy coś. Narzekać zacznijcie jak nie kupi tego w kwietniu/marcu jego sprawa kiedy będzie to kupował, co zazdrościcie mu że będzie miał wcześniej fajerwerki?? :roll: :roll:

Koniec off-topu

Jak dla mnie to zamień JW401 na JW402- to nieprawda że wirki są mało atrakcyjne są bardzo ładne. Będzie duża różnorodność oraz zamień miejscami JW402 z JW418. Uważam że tak będzie najlepiej ponieważ będzie BARDZO duża dawka Craclingu na koniec w układzie FAN. A i jak będzie to mała wyrzutnia rzymskich to weź ją zamień po pierwszym wulkanie. Zamień miejscami BC z dwoma JW90 będziesz stopniowo zwiększana szybkostrzelność i wydaje mi się że 2xJW90 da lepszy efekt niż BC więc powinieneś zamienić. Jeżeli chodzi o same wyrzutnie to dobrałeś bardzo dobrze tylko zamiast jak już mówiłem JW401 na JW402.

PS. Za ile kupujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

firawerkoman-to,że myśle,że będą puste magazyny nie znaczy,że mu zazdroszcze;/pomyśl nad tym co piszesz.
Tak poza tym to wogóle nie podoba mi się BC już 2 razy miałem go wziąć,ale po kolejnym obejrzeniu filmiku z ta wrzutnią zniechęcałem się do niej...Zamiast niej może mógłbys połączyć 3x Kasjopeje czy może kupic zamiast niej NG16-bardzo ładne efekty;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

BC został mi z tego sylwka...

Juz decyzje podjołem....

Połacze tak...
Wulkan
Back Cat
JW 90
3x Kasjopeje
JW418
i na koniec dam JW401.

PS. Felix akurat ja sie mieszcze w tych 20% .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW401 według mnie za spokojne na finał. Proponowałbym taką kolejność:
Na początek jakieś małe niskie "zabawki" typu wyrzutnia rzymiaków albo/i wulkan. Po tym Black Cat, po nim JW418, po nim JW90 x2, i na finał 3 kasjopeje + JW401 (razem). Wszystko tak połączone lontem, żeby zazębiało się za siebie.
Proponowałbym użycie najpierw wulkanu i wysoko strzelających rzymiaków razem. Przydała by się też jakaś mała wyrzutnia (niski pułap, niewielkie wybuchy) przed Black Cat'em. JW90 to albo jedna sztuka, albo dwie, strzelające na zmianę (to będzie trudne) tzn. najpierw strzał pierwszy z pierwszej wyrzutni, później pierwszy z drugiej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...