Jump to content

Znaleziska

Ronaldinho
 Share

Recommended Posts

Rok temu znalazłem duzą rakietę z hestii ktoś ją wyrzucił (miała złamany kij)...Leżała na śniegu więc była cała mokra i jak po paru dniach ja odpałiłem... Efekt był bardzo ładny. Niespodziewałem się takich efektów rakiet z hestii

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja w tym roku znalazłem 2x achtunga z Tropica. Podpalony lont zagasił się w śniegu. Teraz się suszą.

Paczka świstaków
Paczka petard
2 rzymskie ognie
Duży Achtung
Wyrzutnia 7 strzałowa lekko zmoczona
Paczka skaczących żabek.

• 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ja znalazłem w śniegu jedną szelkę z urwanym lontem wsadziłem lont miałem zostawiony moździerz i sobie walnąłem ale nie wiem co to za szelka.Jak tak chodziłem w nowy rok to można pomyśleć że ludzie to idioci (rakiet powsadzane w pryzmy śniegu i przywiązywane do drzew ) :lol: żal mi ich

• 1 month later...

I tu ludzie popełniacie błąd! Nie wolno odpalać znalezionych fajerwerków. Moze to być jakiś niewypał czy coś. Sru i masz po ręce.

I tu ludzie popełniacie błąd! Nie wolno odpalać znalezionych fajerwerków. Moze to być jakiś niewypał czy coś. Sru i masz po ręce.

Najlepiej to ich nawet nie dotykać, weźmiesz taką petardę - odpalisz, nie zdążysz uciec a ona BOOM!

Ja znalazłem z tego co pamiętam chyba rok temu :
P7301 - MALABO, miała lont poprostu krótszy trochę.
2 Krachmeny w woreczku foliowym na lawce

Z tym to się mogę zgodzić, ale młodość ma też swoje prawa, więc rozumiem też noworocznych "szperaczy". Przede wszystkie zawsze warto zachować rozsądek. Najgorsze są wszelkie niewypały pozbawione lontu, szczególnie petardy.

fps

Z tym to się mogę zgodzić, ale młodość ma też swoje prawa, więc rozumiem też noworocznych "szperaczy". Przede wszystkie zawsze warto zachować rozsądek. Najgorsze są wszelkie niewypały pozbawione lontu, szczególnie petardy.

fps

Dlatego do każdego znaleziska z krótkim lontem doczepiam visco ;)

• 8 months later...

Ja znalazłem picollo z Hestii 4sztuki,rakietę z zestawu dużego z biedronki była wbija w śnieg a nie odpalona ;D B),motylek Tornado z Hestii. Wszystko bardzo ładnie wystrzeliło i byłem zadowolony ;)

• 3 months later...

ja znalazłem 4 rakietki DiabloJR4 20 Tych dużych korsarzy,i 2 paczki Papierosów które wysadziłem fp3:D

• 3 weeks later...

Znalazłem dziś: Paczkę Crazy frog(Jorge) (Rakietkę dużą jaką,paczkę jakiś petard z Cracklingiem(Hestia) (Paczkę Piccolaków i coś w kij dużego z Pół metrowym lontem,nie mam pojęcia co to jest

Ja znalazłem rano Rakiete bez kija z duzego zestawu za 100zł i 4 duże korsarze Hestii ;)

ja znalazłem rakiete Jorge Rocket, 4 FP3X , 2 JC05 (FP3/Small), motyl z zestawu z Tesco.