Skocz do zawartości
  • 0

Stuff fo 1000 zł na rok 2010


pokepim

Pytanie

;) chce sobie kupic stuff na 2010 rok [juz niedlugo zeby nie dali mi zaminnikow]

Fajerwerki bede zamawial przez sklep fajerwerki korsarz

Chcialbym zebyscie pomogli ulozyc taki stuff, zeby znalazly sie wyrzutnie Jw56, Jw59, Extreme B6 i jesze jakies efektowne[nie wiem, moze JW408?], oraz jakies super mozdzierze i kilka najlepszych rakiet. Budzet [ok. 1000 zł]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

400 zł,ale bylo tego zbyt malo i za duoz pierdolek teraz chce zainwestowac w jakies super 100 strzalowe wyrzutnie [na osidlu takimi strzelali, nie chcę byc gorszy ;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W czym wy widzicie problem? Chce wydać to jego sprawa, a nie wasza. pokepim- zaczekaj jeszcze jakiś czas... dopiero 1 stycznia, a ty juz na 31 grudnia robisz plany... Zapytaj za jakieś 2mc. Kup sobie Super Show 4, jw90, Black Cata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To tak
Wyrzutnie:
Achilles Kod:JW418 - 299,90 PLN
Condor Kod:JW21 -28,90 PLN
Cudak Battery Kod:JW25 -26,90 PLN
EXTRIME B6 Kod:B6 -89,89 PLN
Imagine Kod:JW103 -26,00 PLN
JW4002 Nowość Kod:JW4002 -319,90 PLN
SHOW OF FIREWORKS Kod:JW4000 -129,90 PLN

Rakiety :
Speed IV Kod:JR24 - 24,90 PLN
Dragon Queen Rocket Kod:N63501 -22,40 PLN

Moździerz
Artillery Shells 1.75'' - 69,90 PLN

Cena : 1038.69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Napewno weź b6!
Jakbym miał większy budżet też bym pewnie ją wziął bo ma dużo strzałów i jest tania. A efekty no comments :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Ja zamiast achillesa wziął bym jw417 :grin:


omg nie widziałeś na żywo achillesa, patrząc nawet na filmy jorge achilles bije JW417 na głowę bo ona jest monotonna i żadnego ciekawego efektu nie ma

ledwo skończył się 2008, a ten myśli o 2010 no bardzo mądre, jak przyjdzie co do czego to kupi za 200 zł idę o zakład.


dokładnie teraz każdy będzie zakładał planował, gadał co lepsze co gorsze pisał w tematach ze kupi a jak co do czego to okaże się że nic mu nie wypaliło z planów



Achilles - 300
BC - 65
JW401 - 160
JW402 - 160
JW165 - 70
NG 16 - 50
Mars x 3 - 42
Sfinx - 26
JW1006 - 140 zł

1013 zl i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
ledwo skończył się 2008, a ten myśli o 2010 no bardzo mądre, jak przyjdzie co do czego to kupi za 200 zł idę o zakład.


dobra, come on ile stawisz? 2000 zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

qrcze no wezcie go.. jak nie stac cie na chleb prosze bardzo, nie porownuj innych do siebie zebraku co? moja sprawa ile wydam wiec spadaj do buszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

boże co za dzieciak, skąd wiesz, że jest żebrakiem i nie stać go na chleb? Nie każdy robi w twoim zawodzie, a każdy kto się przechwala, że jest bogaty to w ten sposób próbuję sobie zrekompensować swoją biedę. Tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hehe mowisz tak bo co? Zadroscisz, to oczywiste, pogodz sie ze swoim losem zberaku, sprawdz czy w zakladach pracy nie mam miejsca i SPadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

masz jakiś kompleks na punkcie forsy?? Zachowujesz się tak jak to było by najważniejsze w życiu, a zamiast stuffu za 1000 zł kup słownik i zostanie ci jeszcze na gry edukacyjne!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hehe widzę że przez większość przemawia zazdrość, a gdyby mpi powiedział wam 2 lata temu przed kupieniem stuffu że wyda te 2-3 tys. to byście uwieżyli? On nie chce od Was komentarzy na temat wydanej kasy tylko ułożenia stuffu więc poco te komentarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Teraz to trudno cokolwiek złożyć chyba że chcesz kupić jeszcze w styczniu bo nie wiadomo jak z cenami będzie w listopadzie albo w grudniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dako widzę że tylko nazwę tematu przeczytałeś, przecież On wyraźnie napisał że chce kupić przez sklep internetowy i w niedługim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
hehe mowisz tak bo co? Zadroscisz, to oczywiste, pogodz sie ze swoim losem zberaku, sprawdz czy w zakladach pracy nie mam miejsca i SPadaj


Człowieku ty zamiast na fajerwerki to wydaj na leki psychotropowe, bo masz w bani zdeczka nasrane. Myślisz że jak jak masz w planach stuff za 1000 zł to co jesteś bogacz jakiś a inni co dają za stuff 300 zł to biedaki ? Ja dałem dużo więcej niż ty a nie mówi że jesteś biedny. Pod koniec grudnia 2009 pokaże ci link do tego tematu i cię wyśmieje (oczywiście jak nie wydasz tyle) także STFU cwaniaku.

dałem ci jeden plan

Achilles - 300
BC - 65
JW401 - 160
JW402 - 160
JW165 - 70
NG 16 - 50
Mars x 3 - 42
Sfinx - 26
JW1006 - 140 zł

1013 zl i juz


masz drugi

Achilles - 300 zł
JW313 - 196 zł
JW90 - 32 zł
JW56 - 93 zł
JW402 - 159 zł
JW401 - 159 zł
Mars x 3 - 42
Kasjopeja - 14 zł

995 zł


Podoba się ? Bogaczu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
hehe mowisz tak bo co? Zadroscisz, to oczywiste, pogodz sie ze swoim losem zberaku, sprawdz czy w zakladach pracy nie mam miejsca i SPadaj


Człowieku ty zamiast na fajerwerki to wydaj na leki psychotropowe, bo masz w bani zdeczka nasrane. Myślisz że jak jak masz w planach stuff za 1000 zł to co jesteś bogacz jakiś a inni co dają za stuff 300 zł to biedaki ? Ja dałem dużo więcej niż ty a nie mówi że jesteś biedny. Pod koniec grudnia 2009 pokaże ci link do tego tematu i cię wyśmieje (oczywiście jak nie wydasz tyle) także STFU cwaniaku.

dałem ci jeden plan

Achilles - 300
BC - 65
JW401 - 160
JW402 - 160
JW165 - 70
NG 16 - 50
Mars x 3 - 42
Sfinx - 26
JW1006 - 140 zł

1013 zl i juz


masz drugi

Achilles - 300 zł
JW313 - 196 zł
JW90 - 32 zł
JW56 - 93 zł
JW402 - 159 zł
JW401 - 159 zł
Mars x 3 - 42
Kasjopeja - 14 zł

995 zł


Podoba się ? Bogaczu ?



nie mowie ze sa biedakami, oni poprostu mowia ze tyle nie wydam bo nie mam a co skad moga wiedziec? to moja sprawa...
Aha i felix wilekie thx za ulozenie stuffu i prosdze moda o usuniecie zbednych postow ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
hehe widzę że przez większość przemawia zazdrość, a gdyby mpi powiedział wam 2 lata temu przed kupieniem stuffu że wyda te 2-3 tys. to byście uwieżyli? On nie chce od Was komentarzy na temat wydanej kasy tylko ułożenia stuffu więc poco te komentarze?

Dokładnie. Jeśli chce wydać 1000zł to niech wydaje! Co wam do tego! Jakbym ja miał taką możliwość to też na pewno bym z niej skorzystał. Sam planuję na przyszły rok zainwestować więcej kasy niż ostatnio, ale jeszcze nie wiem ile dokładnie. Przestańcie się go czepiać, tylko jak chcecie się do czegoś przydać to napiszcie co doradzacie mu kupić!

Do tematu: Wiem, że kupujesz w fajerwerki-korszarz, ale mając taki budżet radziłbym rozglądnąć się w ofercie Śmieszka, a w szczególności w tych droższych wyrzutniach.
Z Jorga proponowałbym:
Achillesa (300zł) i Sfinxy (26zł) na pewno
JW403 (240zł)
JW402 (160zł)
JW49 Imagine (200zł)
Extreme B6 (90zł) albo Hot Stars (100zł)

The Beściak jeszcze jest ciekawy, ale nie ma go w tamtym sklepie i byłoby już ponad 1000zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...