Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Tanie dobre petardy tak do max. 6 zł


Gość mati_77717

Pytanie

Gość mati_77717

Szukam tanich dobrych petard tak do 6 zł co mi polecacie ??ja zawsze kupowałem Duża petarda lub Średnia petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja polecam piraty (petardy 5 strzałowe), prawie każda strzelała 5 strzałów. Polecam. huk większy niż picolo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
piraty z jakiej firmy ?


Z tego co mi mówił Mpiwowski, to chodzi tutaj o te z Jorge :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja polecam petardy k0203, popularne średnie patardki draskowe, w sumie to produkują je różne firmy a różnica między nimi jest nikła, miałem okazje porównać Hestie i Komete i minimalnie lepsze były te z Komety, są głośniejsze, ale z tego co wiem to z każdej firmy te petardy są dobre. Jak dobrze pójdzie to wychaczysz je za 6-7zł za opakowanie 100 sztuk co jest dużo i powiem ci że będzie zabawy co nie miara.
I jeszcze dobrą petardką jest k0204, również bardzo popularna i produkowana przez niemal każdą firmę, za opakowanie 12 sztuk zapłacisz od 2 do 3zł. Według mnie najlepsza petarda pod względem huk-cena. Najlepsze produkuje Jorge ale Hestia zła również nie jest tylko troszkę słabsza i ładują w nie trociny :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kolego elektron gadasz bzdury chyba nigdy nie miałeś prawdzich achtungów z Hestii więc odsyłam do tego tematu.
Poza tym KO203 może i są dobre do bawienia sie ale to ciagłe odpalanie i mizerny huk w porównaniu np z FP8 za którego można zapłacić zmieszczajac się w kwocie 6zł.
A co do tematu to polecam małe achtungi z Hesti bardzo dobry wybuch kolega dzisiaj odpalił i huk był niesamowity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

xHESTIABUMx kolego achtung duży gdzie można kupić do 6 zł ?? mały tak może można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

sprzedają u ciebie na sztuki ???? skąd jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...