Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Mozdzierz Bardzo prosze o pomoc


Banba

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Efekty peoni ( peony - peonia, a nie piwonia ) znajdziesz w szelkach moździerzy jorga 1,2". Czyli w JW47 Auper Altilery, JW24 Magnum oraz w tym z biedronki.

Trzeba się liczyć z tym że to nie będzie efekt taki jak pokazany na filmiku, gdyż ładunki te mają 2 x mniejszy kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

wiem wiem :wink: te moździerze co podałeś to są efekty peoni bez jakiś dodatków ? Wielkie dzięki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Banba a nie chciał byś 25 takich strzałów za 25zł :grin: Bo taka właśnie jest wyrzutnia cudak battery. 25 strzałów o efekcie różnokolorowych peonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmn :razz: JW25 Cudak Battery świetna postaram się kupić
a co powiecie na te
SM9805 Thunder Rain (Jorge)
JW03 Solaris (Jorge)

Solaris miałem w zeszłym rok 2 naraz odpaliłem bardzo fajny efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem thunder raina i solarisa. Powiem tak porażka. thunder rain beznadziejne efekty na całej linii, strasznie małe. Solaris nieco lepiej, ale po tym kalibrze mogło by byś lepiej, też małe wybuchy.

Jedynie różnorodność efektów w miarę, ale ogólnie to nie Polecam. Weź lepiej tego cudaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Mozdzierz z biedry przebija wszystko, czy on nie jest przypadkiem jw 47? Jesli tak to polecam Jw 47-ma peonie i to jakie


Moździerz z Biedronki, w poprzednim roku jako JW86 to dokładnie to samo, co JW47 Super Artillery, czy JW24 Magnum. Szelki mają identyczny efekt - czyli różnokolorowe peonie. Szkoda tylko, że efekt na niebie nie utrzymuje się tak długo, jak byśmy chcieli.

Za 20 zł możesz kupić wyrzutnie JW05 Pluton, której każdy strzał to peonia o różnym kolorze, a do tego dochodzi jeszcze crackling - wyrzutnia ma niesamowicie rozłożyste efekty na niebie, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła w ubiegłym roku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak wyżej wszyscy napisali :
Moździeż będzie dobrym rozwiązaniem , ale zdecydowanie Cudak Battery i Pluton przebiją jego efekt(dynamicznością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź cudaka, albo moździerz jw47, magnum lub tą z biedry. Wszystkie mają peonię bez 'dodatków' i przede wszystkim zaletą jest to że są równe a nie jakieś niezidentyfikowane kształty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej Tata właśnie przed chwila zupełnie przed przypadek kupił mi moździerz Tropic TFB 1u jest napisane ze są efekty peonie macie może filmik z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A nie wiecie czy można kupić gdzieś same szelki 1,2'' lub 2'' ?


Nie nie można kupić 1.2" na sztuki 2" można ale trzeba mieć papiery :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tym roku najadłem się rakietami i zestawami wiec dlatego w następnym kupuje sobie same szelki :D. Zobacze jakie maxymalne uda mi się załtwić i szkoda że na sztuki się nie da -w końcu od czego ma się znajomości xD
PS. Gdzie się wyrabia te papiery żeby można było kupić np szelczkę 5'' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...