Skocz do zawartości
  • 0

Finałowa wyrzutnia do 100 zł dostępna w marketach


pokepim

Pytanie

Tak jak w temacie szukam takiej wyrzutni[finałowej] do 100 zł,zeby była jak najbardziej efektowna,ale zeby byla dostepna w marketach. Myslalem o wyrzutniach z tesco i z reala, prosze o szybka odpowiedz gdyz malo czasu zostalo :P. Heh i na tym zakoncze budowe mojego stuffu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Black Cat-odpowiednik w Tesco pod nazwą Extreme B16. Ale jak to Black CAt to strasznie drogi więc zobacz na bazarze.


A na bazarze 120zł jak nie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam za bardzo oferty większych marketów, ale z dostępnych u mnie (lidl, biedronka, tesco) jeśli miałbym 100zł przeznaczone na jedną wyrzutnie to tylko Black Cat. Ewentualnie wziąłbym dwie 30-strzałowe z biedry i odpalił jednocześnie (nie wiem co by z tego wyszło) albo dozbierał 19zł i kupił Tsunami Śmieszka z Lidla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Śmieszek to podobno badziwasta firma ,a zreszta juz chyba nie kupie finalowej wyrzutni w tym roku, moze za rok bo juz za duzo stuffu mam thx za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Śmieszek badziewiasta firma!? Kup coś większego tej firmy to zobaczysz.

W branży pirotechnicznej fajerwerki śmieszka uchodzą za najpewniejsze i o najładnieszych efektach. Sam P. Zyguła, szef Nakaji w większości używa baterii śmieszka. Ja nie mówię tu o rakietkach za 5 zł, tylko o czymś co naprawdę można nazwać fajerwerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chciałem to samo napisać, ale nie pisałem żeby nie zostało uznane za OT :smile:

Właśnie bardzo ciekawe są te droższe (większe) wyrzutnie Śmieszka. King-Kong mi się wcale nie podoba, ale za to Tsunami... bardzo ładne efekty, z chęcią bym ją kupił, jeśli tylko miałbym za co. Inne wyrzutnie także warte uwagi na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak powiedział Velibrum - śmieszek jeśli chodzi o część produktów z niższej półki to porażka - a to właśnie w takie produkty zaopatrza sie wiekszość osób.
Ale jeśli chodzi o artykuły powyżej 60zł i pro , to niekiedy równa się , a nawet bije produkty Jorge.
Jorge zwracając szczególną uwagę na tańsze produkty(których efekty są niesamowite) zachęca do kupna tych droższych ,a do tego udostępnia dobrej jakości filmy.
Śmieszek przykłada się głównie do dużych fajerwerków , a osoby , które kupują zestaw rakiet za 5zł ze śmieszka i Jorge`a wybiora tą drugą firme ze względu na efekt i w tą firme będą później inwestowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam wyrzutnie hestii 3o strzałową dostępną w realu. Kosztuje chyba 99.95 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...