Skocz do zawartości
  • 0

JW350, JW163, JW338


Arturo

Pytanie

Witam jestem nowy na forum i w moim pierwszym poście chcę się zapytać czy ktoś z was zna cenę JW350, JW163, JW338 tych wyrzutni bardzo bym prosił i jeśli to możliwe link do sklepu internetowego gdzie bym mógł je kupić nie koniecznie wszystkie z tego samego :cool: z góry dzięki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

JW163

można kupić

JW350 i JW338 to PRO <WP> bez koncesji na fajerwerki pro nie kupisz.

PS: nie ten dział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
tak tylko nie mam na to zbytnio czasu a po za tym mam 15 lat :cry:


No to musisz poczekać 3-4 lata.

Radzę Ci popatrzeć na wyrzutnie JORGE , Profesjonalne <NWP> np JW313 która w tym roku zakupiłem one też są bardzo ciekawe :wink: i na nie nie trzeba pozwolenia <NWP> Nie wymaga pozwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

196zł
Bardzo ciekawy efekt , do tego pro 1.3G <NWP> niesamowitych rozmiarów - ponad pół metra długości i około 27kg wagi.
Na finał efekt salute , więc zapowiada sie ciekawie.
Mogę również polecić Ci JW731 i JW427 - obie pro <NWP> , bardzo ciekawe efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW427 jest słaba widziałem na żywo. O wiele lepsze są takie wyrzutnie jak JW1006 za 160zł czy JW1007. JW1003 też jest niezła i w przystępnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Według ciebie bardziej sie oplaca brac wyrzutnie bez rozpryskow ktorych zapewne uzywa sie tylko jako podklad przy pokazach? ;) nikt na to nawet nie zwroci uwagi (chodzi mi o jw1006)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

xHESTIABUMx, nie wiesz co piszesz. Widziałem kilkakrotnie JW1006 na pokazach ( głównie AS-a ) i ta wyrzutnia nie jest podkładem, tylko gwoździem programu. Kiedy jej nie widzę, zawsze najbardziej utkwi mi w pamięci.

Tutaj jest film tej wyrzutni zrobiony przeze mnie na pokazie właśnie fajerwerki AS:
http://pl.youtube.com/watch?v=5cnlFh9P1TY
Po samej reakcji publiczności można stwierdzić że ta wyrzutnia ma piękny efekt.

Do autora - jeżeli rzeczywiście chcesz przeznaczyć dużą forsę na jedną wyrzutnie to ta kosztowała ostatnio w hurcie około 160 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Według ciebie bardziej sie oplaca brac wyrzutnie bez rozpryskow ktorych zapewne uzywa sie tylko jako podklad przy pokazach? ;) nikt na to nawet nie zwroci uwagi (chodzi mi o jw1006)


Jej twoja wiedza to jest naprawdę mała, ciągle jakieś głupoty piszesz. Zauważ jaki efekt ma ta wyrzutnia... Jeżeli dla ciebie najważniejszy jest huk to sobie kup paczkę achtungów i nimi rzucaj

do autora:

Tutaj masz cennik z wyrzutniami PRO <NWP>

http://felix1.home.pl/pliki/pro_jorge.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja chcę jakieś wyrzutnie do pokazu z trakcie wesela i mam na to jakieś 500-700zł doradzicie jakie by kupić bo już się pogubiłem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...