Skocz do zawartości
  • 0

Wiele pytań o asortyment pirotechniczny


Gość mati_77717

Pytanie

Gość mati_77717

Witam mam parę pytań odnośnie wyrzutni , zestawów , petard które wyglądają następująco :

Które kupić petardy w Lidlu Petarda średnia czy Petarda duża czy warto zainwestować czy dużo lepszy huk .

Co jest lepsze Wyrzutnie czy Zestawy Sylwestrowe w których skład wchodzą ,rakiety, bączki , Fontany itp.

Chciałbym się zapytać czy są jakieś katalogi w internecie odnośnie fajerwerków z Carrefoura

Bardzo proszę o pomoc w celu podpowiedzenia mi czy wyrzutnie czy zestaw kupić warto w cenie od 0 zł do 80 zł w Lidlu czy Carrefourze . ponieważ w Carrefourze nie byłem jeszcze i nie wiem czy tam są tylko z Hestii czy też SP . Bardzo proszę o pomoc oraz odp. Proszę również aby podać mi nazwę(y) wyrzutni czy zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Lidl ma tańszy asortyment, kup tam jakąś wyrzutnie. Wyrzutnie są o wiele lepsze od zestawów. Mają znacznie lepsze efekty. Możesz też kupić w lidlu jakieś rakiety ( np atomic asslaut ) i do tego jakąś baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to tak:
jesli chcesz tymi petardami strzelac przed sylwestrem to wybierz petardy srednie, a jesli o godz. 00 to duze. Co do roznicy to wiadomo, ze roznica jest duza.

Wedlug mnie wyrzutnie sa lepsze od zestawow sylwestrowych przynajmniej tych z Lidla, gdyz rakiety mimo swoich duzych rozmiarow maja srednie efekty :roll:Dobre sa rakiety Atomic Assault, ale sa troche male. Inna sprawa jesli chodzi o zestawy firmy Jorge, bo jak wiadomo ta firma ma dobre i wyrzutnie i rakiety i ogolnie wszystko :twisted:

Jesli chodzi o cos z lidla do 80 zl to ci nie pomoge, poniewaz nie znam efektow wyrzutni z lidla, ale za to rakiet na pewno nie polecam.Jedno co moge polecic to mozdzierz za 24 zl. Naprawde dobre efekty ma jak za ta cene.Wiec mozesz wziasc mozdzierz, a za reszte wybrac jakas wyrzutnie lub zestaw.
To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

wole lepsze efekty no a co mi doradzicie z tej Hestii ?? z Carrefoura jeśli możecie podacie nazwę wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

Achtung to z jakiej są firmy ?? to z jakiej firmy kupić lepsze są SP czy Śmieszek niż Hestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

achtunga w supermakecie nie dostaniesz, bo to juz jedna z najwiekszych petard hukowych.Powiem po prostu tak jesli chodzi o petrady hukowe to najlepsze ma hestia, ale za to ma slabe efekty wizualne w stosunku do ceny(rakiety, wyrzutnie itp.).Wiec zaopatrz sie w Lidlu skoro w Carrefurze maja tylko produkty Hestii i jeszcze raz Ci polecam mozdzierz za 24 zl.Nie boj sie, ze bedziesz mial problemy z odpaleniem, bo to naprawde jest proste w obsludze, a efekt naprawde ladny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

ok dzięki wielkie cinek609 :)

Mam jeszcze pytanie czy ktoś wie gdzie mogę kupić fajerwerki firmy Jorge w Zamościu ?? i co byście mi bardziej polecali to http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2...ai_25_strzalowa czy to http://www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.2....p.bateria_orka

Co myślicie na temat firmy SUREX ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Petarda Duża- 2zł za 12 sztuk to sie opłaca bo są podobne Do Widow Makerów.

Wyrzutnia vs. Zestaw- Zalezy od twoich upodobań bo jeśli wolisz podpalić lont i cieszyc sie z efektów t o wyrzutnia, a jęli wolisz biegać i podpalać to zestaw. (ja wole wyrzutnie)

Dobre zestawy- Detonator

Dobre wyrzutnie- Moździerz, Cobra


Jeśli w Carrefourze mają produkty z Hestii to lepiej idz gdzie indziej :wink:

a o ofercie poczytaj, info są w działach: Gdzie kupować? i Gazetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

a z Biedronki to badziewie prawda ??? a co powiesz o wyrzutni w Lidlu Brave Heart czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z biedronki badziewie? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.

Biedronka ma bardzo dobry asortyment z cenami sporo niższymi od hurtowych. Najlepiej się zaopatrzyć tylko w niej jak ma się do dyspozycji markety.

Wyrzutnia brave heart jest bardzo dobra, aczkolwiek lepiej kupić za 59 zł wyrzutnie z biedronki która będzie dostępna od 29 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz gdzieś blisko biedronkę to koniecznie zaopatrz się w wyrzutnie mistrzowie ognia 19strzałów za 26zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

tak ? :D ok to dzięki wiem gdzie pojechać :D albo w lidlu albo biedronka :D mam koło siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz kupić sobie w biedronce wyrzutnie 30 st. za 60zł o nazwie 'Mistrzowie Ognia'
ale dopiero od poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A co do biedronki w Zamosciu to ciezko ci juz bedzie dostac wyrzutnie za 26zl (sfinxa). bylem w wigilie w pieciu biedronkach i tylko w jednej byl (ostatnia sztuka :smile:). Jedynie mozesz miec nadzieje, ze w poniedzialek razem z wyrzutnia za 60zl dorzucą kilka sfinxow.
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja polecam hestie. Niezgodze się z opiniami o słabych efektach. Wg. mnie efekty sa lepsze od oferowanych przez Jorge. Również cena jest konkurencyjna wręcz mniejsza. Zaznaczam,ze mieszkam w Poznaniu. Z Lidla polecam moździerz o czym jush komuś pisałem. No i wyrzutnie z Biedronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Jak najlepiej zabezpieczyć HOTa lub Arctica żeby sie nie przewrócił ?


Obstawić cegłami/kostkami/pustakami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość mati_77717

Gościu leć do biedronki na Lwowskiej może jeszcze jest !!!! Sfinks ja kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...