Skocz do zawartości

Rzymskie ognie - skutki trzymania w ręku.


Gość JP-JP-JP

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałeem filmik na youtube na którym była pokazana rozmowa z sprzedawcą jednego ze sklepów tłumaczył że każdego rzymskiego ognia można trzymać w ręku ale ja i tak wiem że to jest nieprawda i wole wibć w ziemie albo włożyć do butelki :sad: :neutral: :roll: ... Czasami jest jakaś wada konstrukcyjna i wybuchają 2 naraz albo wybuha w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zawsze je w ręku trzymałem do czasu... kiedyś coś z niego podczas strzału wpadło mi do oka i nie dałem sobie sam rady wyjąć to musiałem jechać do szpitala , 2 sytuacja gdy trzymałem to rozerwało mi go przy ostatnich kilku kulkach które jeszcze zostały do wystrzału-wtedy wybuchł mi właśnie w ręce i nie czułem ręki w tym miejscu. Od tej chwili nigdy już nie trzymam żadnych rzymiaków w ręku , wolę postawić sobie w rurkę lub butelkę i obserwować z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzymskie zawsze trzymalem w reku , lacznie z vaderem , ale bazooke to wiadomo , przyczepilem do czegos . Chociarz tych wiekszych coraz bardxziej sie boje trzymac , wiec widzac po waszych wypadkach z nimi , zaczne je wkladac do butelki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak wszyscy male trzymam w ręce ale duzych raczej nie..
Ps.Co by bylo jak by trzymal ktos bazooke 4 np. w ręku?


Lubisz zadawać głupie pytania czy nie potrafisz wymyślić mądrego ?

Sprawdź sam najlepiej :wink: Moja bazooka wybuchła, i pocisk wyleciał bokiem to wyobraź sobie że wali cię prosto w pierś.

Albo lepiej w głowe, może by mu to wybiło takie głupie pomysły.


Ja tam kiedyś trzymałem w ręce rzymskie, ale jakoś mnie to nie ciekawi, lepiej obserowawać efekt z daleka wg mnie.



Nie wiem czy zauważyliście, chyba nie...że Paweł pawcio zadał pytanie retoryczne (na które nie oczekuje sie odpowiedzi), więc to niestety nie wy okazaliście się tutaj tymi mądrymi -.-

Żeby skończyć Offtop:

odpalam zawsze z ziemii, nawet te najmniejsze, odkąd koledze wybuchł taki w ręce. Efekt poparzenia i rany szarpane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mattek, żal i właśnie takiej dzieciarni tutaj nie potrzebujemy, która daje złe przykłady. Gadasz takie głupoty, że się wymiotować chce, ale nie będziesz już tak gadałem do 1 razu jak Ci się już coś stanie.


heh uważasz starszą osobę od ciebie za "dzieciarnie"?? :) spoko, ale to co robie to chyba odemnie zależy i nikt nie będzie mi mówił czy mogę trzymać rzymskie w ręce czy nie, zastanów sie mpiwowski czy ty zawsze robisz wszystko wg. zasad? Bo mogę się założyć że nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie. to przynajmniej nie prezentuj tej głupoty publicznie. a co będziesz sobie robił to mnie nie interesuje

PS: Miałem na myśli dzieciarnie pod względem rozumu. Bo można mieć 18 lat a zachowywać sie jak 12 latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale jeśli ktoś pisze swoje fantazje , to po prostu taki post sie kasuje , a nie komentuje w celu nabicia posta.

A co do wieku i zachowania - w wieku 14 lat większość osób kręciły fajerwerki , w wieku 18 laski i %.
Są oczywiście różne wyjątki , ale o ludziach innych niż wszyscy tu sie nie dyskutuje.
Ale jedna rzecz sie wydaje dla mnie głupia - gdy 17-latek czepia sie o przekleństwa , bo mało osób znam , które w złożoną wypowiedź w stanie skrajnej depresji nie wkręcą zgrabnego K**** ***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sylwestra miałem sporo rzymskich ogni, w tym te najzwyklejsze 10-strzałowe. Były od jorga i miałem ich 6.

Chyba nie muszę mówić co stałoby się gdybym trzymał coś takiego w ręku :lol:

http://pl.youtube.com/watch?v=JxDU6G3xZWY

Poparzona dłoń, może i twarz, popalona kurtka...
Dlatego Wam też nie radzę trzymać rzymskich ogni w ręku.


PS:

... to po prostu taki post sie kasuje , a nie komentuje w celu nabicia posta.

A sam nabijasz robiąc off-top. Co to ma wspólnego z tematem? Do 5 warna tak mało brakuje, więc pilnuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1 swięto odpałiłem rzymskiego z komety i właśnie trzymałem w ręce i jak zapaliłem to odrazy wystrzeliły wszystkie kulki na 2 m na szczęscie nic mi się nie stało ale już mam nauczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Miałem na myśli dzieciarnie pod względem rozumu. Bo można mieć 18 lat a zachowywać sie jak 12 latek.
Na odwrót również.


Ja nigdy nie trzymałem i nie będę trzymał.A to,że jak ktoś wszystkie trzyma to o nim coś świadczy :razz: (Np takie Bazooki niektórych widziałem z nimi w ręku :shock: )Póki taki "agent" nie pojedzie do szpitala nie przekona się...To tak samo jak z dużą prędkością na drogach. :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zazwyczaj wkładam do butelki,bo z artykułami pirotechnicznymi nie ma żartów...
Lecz w tym roku niby nic,a zrobiło mi się ciepło w rękę...(dobrze że byłem w rękawiczkach),I coraz cieplej i cieplej..Pociski jakoś dziwnie,nisko wylatują,aż w końcu gorąco mówię co jest,patrze a tu cała rękawiczka spalona dlatego że kule zatrzymywały się w rzymskim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...