Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie było moździerza ani w poniedziałek ani we wtorek. Dowieźli i w środę był ostatni xD :) Tak więc możliwe że u ciebie była dostawa i jeszcze jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie nie było moździerza ani w poniedziałek ani we wtorek. Dowieźli i w środę był ostatni xD :) Tak więc możliwe że u ciebie była dostawa i jeszcze jest :P

mnie to dziwi byłem o 8.00 rano w poniedziałek u mnie w biedrze a tam nie było możdzierza przez to nie kupiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DreSzCzyK

Powinny być idą swietą więc tak szybko nie wykupią ;)
U mnie jest masa kartonów w biedrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

Ale nie podobają mi się tegoroczne reguły. Nie dość, że towaru tego co bym chciał jest mało albo wcale, przykładowo w jednej biedronce nie było rakiet za 25 zł, to jest utrudnione kupowanie. Cóż im szkodziło w tym roku wprowadzić nowe artykuły, a znowu jest to samo co rok temu. Ewentualnie jedyne co opłaca się kupić to Mistrzowie Ognia (Super show 6) za 25 zł.

Cóż w tym roku chyba zbyt wiele nikt nie zarobi, ze względu na przepisy - niektórym może to ubliżać, min. mnie, ze względu na trudność i problematykę zakupu - i po co to wszystko? Może osobne stanowiska z artykułami zwiększą bezpieczeństwo? Nie. To wszystko jest tylko utrudnieniem konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale nie podobają mi się tegoroczne reguły. Nie dość, że towaru tego co bym chciał jest mało albo wcale, przykładowo w jednej biedronce nie było rakiet za 25 zł, to jest utrudnione kupowanie. Cóż im szkodziło w tym roku wprowadzić nowe artykuły, a znowu jest to samo co rok temu. Ewentualnie jedyne co opłaca się kupić to Mistrzowie Ognia (Super show 6) za 25 zł.

Cóż w tym roku chyba zbyt wiele nikt nie zarobi, ze względu na przepisy - niektórym może to ubliżać, min. mnie, ze względu na trudność i problematykę zakupu - i po co to wszystko? Może osobne stanowiska z artykułami zwiększą bezpieczeństwo? Nie. To wszystko jest tylko utrudnieniem konsumenta.


Czlowieku ale jeden post wyrazajacy twoje zdanie o nowych przepisac wystarczy, i tak nic nie zmienisz. Nastepnym razem kupuj przez internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaahahaha to jest naprawdę śmieszne w pierwszy dzień fajerwerków w biedrze o godzinie 15 nie było już moździerzy wszystkie z szatkiem wykupiliśmy śmiech na sali :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś zestaw tych wulkanów za 10zł? Ja byłem u siebie w dwóch biedronkach i w żadnej nie ma. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

BTW^
Wszystko powiadasz? U mnie w mieście są cztery biedronki z czego dwie odwiedziłem i zawsze czegoś brakowało. Najlepszym "dobrem koniecznym" uderzającym konsumenta, jest fakt, iż nie można swobodnie oglądać i dokonać wyboru materiałów, co bardzo mnie rozczarowało. Co przez nowe zasady, będzie lepiej? Nie wysadzimy w powietrze niczego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze Voldemort ogarnij się nie pisz ciągle o tych nowych przepisach bo i tak nic nie zmienisz, a tylko spamujesz w temacie niepotrzebnie, czy jest tak czy inaczej to i tak nie mamy na to wpływu... U mnie w biedronce wszystko było tak jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Voldemort006

No bo lubię spamować ;d w sumie, lubię popisać itp.
Nie mam zamiaru się wywyższać, ale mam 19 lat i 158 IQ, przez co lubię kreatywność, którą odbieracie jako spam, no i chyba słusznie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No bo lubię spamować ;d w sumie, lubię popisać itp.
Nie mam zamiaru się wywyższać, ale mam 19 lat i 158 IQ, przez co lubię kreatywność, którą odbieracie jako spam, no i chyba słusznie ;D


Proponuje udac sie jak najszybciej do lekarza, bo stwierdzam, ze masz problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po poscie #878 oraz innych voldemorta stwierdzam, że to jakiś dzieciak chcący zaszpanować w internecie kilkoma słowami, które zobaczył w słowniku i nadmiernie ich teraz używa (mniemam, iż, mrzonki), a w porównaniu z tą jego chęcia zaszpanowania jaki to on nie jest mądry wychodzi jedna wielka papka w jego postach, którą naprawdę ciężko zrozumieć.

Jak jesteś taki mądry to pokaż zaświadczenie z mensy i zapraszam na partyjke szachów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam do was pytanie która z wyrzutni w tym roku jest lepsza. Chodzi mi o te w cenie za 10zł i za 25zł.Którą bardziej polecacie


To chyba jasne, ze te po 25 sa lepsze, bo sa drozsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10zł jest tylko jedna wyrzutnia. MCII

za 25 to zależy. było już pisane nie raz nie dwa. NG1 ma więcej strzałów, ale mniejszy kaliber, a SS6 tylko 10 strzałów, ale porządne 30mm. Sam zdecyduj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


za 10zł jest tylko jedna wyrzutnia. MCII

za 25 to zależy. było już pisane nie raz nie dwa. NG1 ma więcej strzałów, ale mniejszy kaliber, a SS6 tylko 10 strzałów, ale porządne 30mm. Sam zdecyduj

ja aby rozwiązać problem kupiłem te trzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w biedronce podoba mi sie to,ze jak ktos ma malo pieniedzy (wiadomo bieda jest) to za 10 zl moze sobie symbolicznie postrzelac,a nie jak w kauflandzie 100zl za gowno z hestii :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpaliłem dziś 2 szelki i efekt w tym roku jest lepszy od sp0008

ja niestety już go nie dostałem w biedronce ;/
ale jakoś nie chcę mi się wierzyć że efekt ładniejszy od sp0008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja niestety już go nie dostałem w biedronce ;/
ale jakoś nie chcę mi się wierzyć że efekt ładniejszy od sp0008

to uwierz nie wszystko co tansze musi byc gorsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że efekty ma lepsze od sp0008 , ja rok temu miałem moździerz z hestii 1.2" nazwa : " laser coś tam :D" To efekty miał prawie takie same jak sp0008 , nie wiem ale moim zdaniem z roku na rok coraz gorzej z tymi moździerzami , 1.2" , a 1.5" prawie żadnej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...