Skocz do zawartości

Biedronka


witus

Rekomendowane odpowiedzi


Lenio , ty piszesz prawde o tych rzymskich czy żartujesz ? też chciałem je kupić ale słyszałem że słabe . Do jakiej wyrzutni , rakiet porównałbyś wielkość wybuchu tych rzymskich ?

Nie, nie żartuje, rzymiaki zaj3biste serio, ciężko mi teraz porównywać rozpryski bo odpalałem je rok temu... pamiętam piękne złote, srebrne komety ze złotymi/srebrnymi palmami (aż się zdziwiłem) Rozpryski coś w tym stylu:
chodzi mi o ostatnie 5 wystrzałów, tylko że tu masz czerwone, a w rzymiakach masz tak jak pisałem - srebrne/złote komety ze srebrnymi/złotymi palmami + crackling,i stroboskop
Nie ma co porównywać do JRC13 "Western" - bo wystrzały masz byle jakie. A tu masz naprawdę piękne strzały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką rure do moździerzy biedronkowej łatwo dostać??
Oczywiście nie chodzi mi o taką jak jest w zestawie tylko najlepiej stalową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenio bez urazy, ale właśnie wygłupiłeś się nieco.

"Nie ma co porównywać do JRC13"Western"


Wszystko ok, tylko, że te rzymskie z biedronki to są JRC13 tylko, że w biedronkowej poligrafii także gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, nie żartuje, rzymiaki zaj3biste serio, ciężko mi teraz porównywać rozpryski bo odpalałem je rok temu... pamiętam piękne złote, srebrne komety ze złotymi/srebrnymi palmami (aż się zdziwiłem) Rozpryski coś w tym stylu:
chodzi mi o ostatnie 5 wystrzałów, tylko że tu masz czerwone, a w rzymiakach masz tak jak pisałem - srebrne/złote komety ze srebrnymi/złotymi palmami + crackling,i stroboskop
Nie ma co porównywać do JRC13 "Western" - bo wystrzały masz byle jakie. A tu masz naprawdę piękne strzały.


Nie no bez przesady...Rozpryski w stylu MC?Wow :w00t: ,fajnie by było!Są niezłe,ale był bym ostrożny z takimi porównaniami,jeszcze ktoś się niepotrzebnie rozczaruje :rolleyes:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taką rure do moździerzy biedronkowej łatwo dostać??
Oczywiście nie chodzi mi o taką jak jest w zestawie tylko najlepiej stalową.


Jeśli lubisz swoją facjatę, zęby i inne kończyny to nie łącz pirotechniki ze stalą!

Co do tematu macie może filmik tych wulkaników za 9.99 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Jeśli lubisz swoją facjatę, zęby i inne kończyny to nie łącz pirotechniki ze stalą!

Co do tematu macie może filmik tych wulkaników za 9.99 ?


:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


:)


Dokladnie, to jest prawidlowy film. Oczywiscie jezeli przyjmujemy, ze to sa wlasnie te fontanny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Dokladnie, to jest prawidlowy film. Oczywiscie jezeli przyjmujemy, ze to sa wlasnie te fontanny.


100% że to są właśnie fontanny dymne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny, bo mogą być to JF09 i myślę, że to są właśnie one, bo mają na dole napisy. Te z Biedry też je posiadają jak patrzeć na ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fontann to są to na 100% JF09. Przecież to widać gołym okiem. :rolleyes: Dłuższy opis efektu, podobna poligrafia. Kto normalny sprzedawał by dymy na sylwka w centrach handlowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze temat byl proszuany xxx razy ale powiedzmy ze mamy do wyadania 25 zl. i pytanko brzmi co bierzecie? glownym aspektem jest efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rury to dlaczego nie ze stali przecież taka rura ma troche grubości jak nie rozerwie papierowej tuby to tymbardziej stalowej rury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wracając do rury to dlaczego nie ze stali przecież taka rura ma troche grubości jak nie rozerwie papierowej tuby to tymbardziej stalowej rury..


za dużo wydaliby na produkcje tego ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajerwerki pojawią sie 20 grudnia czyli jutro... ale we wszystkich sklepach ?


Powinny we wszystkich...lecz nie muszą :lol: Jeśli w twojej biedrze pracują delikatnie mówiąc "leniwe panie" to rankiem nie licz na zrobienie pirotechnicznych zakupów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no bez przesady...Rozpryski w stylu MC?Wow :w00t: ,fajnie by było!Są niezłe,ale był bym ostrożny z takimi porównaniami,jeszcze ktoś się niepotrzebnie rozczaruje :rolleyes:.

Niedowiarkom proponuje przekonać się na własnej skórze że mam rację... nie wprowadzam nikogo w błąd. Rzymskie naprawdę extra!!!
Jeśli nie mieliście ich nigdy to jak możecie się wypowiadać na ich temat? Ja je miałem i wiem najlepiej jaki mają efekt. Kupujcie bez wahania - zapewniam że się nikt nie rozczaruje kupując je!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...