Skocz do zawartości
  • 0

Co sadzicie o tym pomysle?


bloodlie

Pytanie

Mam zamiar kupić wszystkie wyrzutnie z serii Big Bang. Trochę z ciekawości i dla porównania. Co o tym sądzicie? Czy to dobry pomysł czy odradzacie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

A to nie jest raczej dział na takie pytania, tylko w POMOC :mrgreen:


Kasjopeja - superowa wyrzutnia - > film http://pl.youtube.com/watch?v=upPX-VB0TZg&...re=channel_page

Mars -> również warta swojej ceny http://pl.youtube.com/watch?v=p90vvuDoV8U

Pluton -> fajna wyrzutnia i tania witus'owi sie podobała http://pl.youtube.com/watch?v=s_5J1ExSDVc

Solaris i Wenus takie super nie są ja bym jednak ich nie kupował no ale jak chcesz to można..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moim zdaniem jest to jak najbardziej trafiony pomysł.

Ja na tegorocznego sylwestra zainwestowałem w aż cztery wyrzutnie z tej serii - Marsa, Urana, Plutona oraz Kasjopeje. Według mnie to te cztery wyrzutnie mają najładniejsze efekty spośród wszystkich - odpuściłem sobie Wenusa (robaczki nie wyglądają fajnie) oraz Solarisa (trochę droga jak na efekt). Kupuj śmiało, są to jedne z najbardziej opłacalnych baterii dostępnych na rynku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na twoim miejscu kupił bym marsa,kasjopeje,urana i plutona ponieważ solaris jest za drogi jak na ilość strzałów , a wenus ma takie nijakie efekty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chce żebyście mówili które najlepsze tylko czy dobry pomysł bo ja chce się sam przekonać o ich efektach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pomysł taki sobie, bo nie wszystkie wyrzutnie mają aż tak ładne efekty. Z tej serii nie miałem tylko solarisa, ale po jego cenie i ilości strzałów mogę powiedzieć że istnieją bardziej opłacalne baterie. Wenus również nie zaskoczył mnie efektem.

Polecam urana, plutona, kasjopeję i marsa. Wenusa i solarisa możesz zastąpić innymi wyrzutniami. Np. tyrantem ( tego też miałem i bardzo polecam ), cudakiem czy innymi wyrzutniami których Jorge w swojej ofercie trochę ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Mam zamiar kupić wszystkie wyrzutnie z serii Big Bang.


Bardzo kiepski pomysł. Chyba, że chcesz mieć dobre i słabe efekty :wink:
Ja bym na twoim miejscu wybrał tylko te najlepsze a mianowicie:

Mars, Kasjopeja, Uran i Pluton reszta ma słabe efekty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Nie chce żebyście mówili które najlepsze tylko czy dobry pomysł bo ja chce się sam przekonać o ich efektach:)


To mówimy ci jakie z tej serii są fajne a których nie warto jeżeli nie potrafisz wyciągnąć wniosków to powiem ci w prost

NIE OPŁACA SIĘ CAŁEJ SERII KUPOWAĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...