Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co kupić ?


Active Bass

Pytanie

Witam ;) Zakupy w biedronce już zrobione duża wyrzutnia + dwie te małe i paczka 6 dużych rakiet. Do wydania zostało mi jeszcze jakieś 100-120zł.. interesują mnie produkty z Lidla i Tesco. CO proponujecie ? petardy i rzymskie ognie odpadają.. Zastanawiam się nad tą nową wyrzutnią w biedronce za 60zł... zna ktoś jej efekty ? Fontanna też może być, w zeszłym roku miałem tą za 25 zł z biedronki i byłem bardzo zadowolony.. ale teraz wolałbym zainwestować w wyrzutnie rakiety i moze wkońcu w możdzierze bo nigdy niemiałem(!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

To kup tą wyrzutnie z Biedronki nową i Moździerz z biedronki który jest odpowiednikiem JW47 z Jorge, Lub moździerz z Lidla (nie miałem go nie wiem czy jest lepszy ale niby tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tesco od razu odradzam. Ceny tam są zabójcze. A promocje niewiele dają. Więc lepiej tam nie kupuj.

W lidlu możesz kupić którąś z baterii śmieszka, np. kobrę.

Resztę możesz kupić w biedronce. 30-strzałowa nowość na pewno będzie bardzo dobrym wyborem. Możesz tam również kupić zestaw mały + moździerz.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tesco jest dobrym wyborem ale tak 1-2 dni przed samym sylwestrem bo ceny faktycznie spadają. w zeszłym roku kupiłem kilka zestawów rakiet np. mefisto o ok. 50% taniej. z np 80 obniżali na 30-40zł bo nikt nie kupował

[ Dodano: 2008-12-23, 16:19 ]
Właśnie wróciłem z polowania choć nic nie kupiłem czekam na jeszcze jakieś propozycje... do tego co mam wymyśliłem że kupie tą nową wyrzutnie z Biedronki (60zł) Możdzież z biedronki (12kul) lub lidla (10kul) doradzcie jaki + kobre z lidla. zostaje jeszcze 20-30zł. Za to albo baterie Wrath of the Gods lub Zestaw fajerwerków Space Explorer i jakąś fontanne do 15zł. Doradzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...