Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Co wybrać


kraszak

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja na twoim miejscu wybrałbym Hota. Świetne efekty po niskiej cenie. Arctic też dobry, ale taki monotonny. Myślę, że Hot będzie najlepszym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

To zależy jeżeli chcesz kupić tylko jedną rzecz na sylwka to KUNG FU, jeżeli coś już masz to napisz będzie łatwiej doradzić. i tak jak Mpiwowski, polecam ci wyrzutnie HOT

---

Jak chcesz mieć trochę zabawy to kung fu a jak sawiasz na efekt to HOT.

A BTW Felix jak juz coś Piotr J. :lol: brzmi jak w kronice kryminalnej. Adresu nie podam bo to niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych.


E tam daj numer konta, kilka cyferek i zapominamy o ustawie ochrony danych osobowych :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak chcesz mieć trochę zabawy to kung fu a jak sawiasz na efekt to HOT.

A BTW Felix jak juz coś Piotr *. :lol: brzmi jak w kronice kryminalnej. Adresu nie podam bo to niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych.

EDIT# W miejsce gwiazdki wpisać "jot" cenzura mnie dośięgła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych dwóch wyrzutni wybrał bym arctica ponieważ to on najbardziej przypadł mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To zależy od reszty stuffu. Bo jak już masz w planach pierdółki to wybierz hota, bądź arctica jeżeli lubisz crackling. Natomiast, jeżeli już masz coś mocniejszego, to kup kung-fu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wszystkie trzy wymienione przez Ciebie produkty są bardzo dobre - teraz sam musisz przeanalizować, co warto wybrać. Ja będąc dzisiaj w Biedronce zakupiłem JW14a Hot oraz Kung Fu - moim zdaniem to i to da dobre efekty, z tym że Kung Fu to sprzęt do zabawy. Hota odpalam w czwartek, ale na filmie wygląda bardzo ładnie i to w niego radzę zainwestować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...